"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Чим більше шарів одягу – тим тепліше, при цьому одяг не повинен сковувати ваші рухи
Новорічні свята та вихідні - чудовий привід та час провести довгоочікуваний час із сім'єю та друзями. І якщо в новорічну ніч багато хто вважає за краще залишатися вдома, то ввечері 1 січня саме час прогулятися на ялинку.
Інформатор із посиланням на МОЗ розповість, як одягатися під час зимових гулянь, щоб почуватися мобільно та комфортно, але при цьому не замерзнути.
"При тривалих низьких температурах наше тіло втрачає тепло швидше, ніж виробляє, тому взимку одягу потрібно приділяти особливу увагу, щоб уберегтися від переохолодження або навіть обмороження", - нагадали у МОЗ.
Вибирайте одяг із натуральних або спеціальних матеріалів.
Зверніть увагу, що зимовий одяг для низьких температур має складатися з трьох шарів:
Чим більше шарів одягу – тим тепліше. Але одяг не повинен бути занадто грубим і сковувати рухи.
Головне – багатошаровість і терморегуляція: між різними одягами повинен бути повітряний прошарок.
Не залишайте відкритими кінцівки та голову, носіть рукавички та шапку. Через оголені долоні та голову ви втрачаєте достатньо тепла.
Від морозного повітря волосся стає тьмяним і ламким, а шкіра рук і обличчя пересихає. Закритими повинні бути й ікри – залиште підкатані штани для теплої пори року.
Вибирайте зимове взуття з товстою підошвою: воно має бути просторим, відповідного розміру і не стискати ногу, щоб підтримувати нормальний кровообіг, проте забезпечувати достатню фіксацію гомілковостопного суглоба.
Щоб не замерзнути, рухайтесь. Якщо ви довго чекаєте на громадський транспорт — не стійте нерухомо. Можна підстрибувати на місці, ходити, виконати кілька простих вправ, це допоможе вам підтримувати фізичну активність.
Як тільки відчули печіння на шкірі — шукайте, де зігрітися!
Сильне почервоніння та печіння шкіри може бути ознакою обвітрювання та/або обмороження відкритих ділянок шкіри. Якщо ви відчуваєте, як щоки, руки чи ноги "печуть", зайдіть у будь-яке тепле місце — магазин, кафе, під'їзд.
"І не забувайте, що теплий одяг не врятує вас від застуди та вірусів. У зимовий час, як і протягом року, важливо підтримувати фізичну активність, раціонально та здорово харчуватися, а також вакцинуватися від COVID-19 та грипу", - нагадали у МОЗ.
Раніше Інформатор повідомляв, як не померти від похмілля 1 січня.
Також ми писали як швидко приготувати легку їжу після святкового столу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.