«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ментальні проблеми під час карантину можуть загострюватись непомітно
В режимі дистанційного навчання деякі студенти та школярі відчувають проблеми з психічним здоров’ям, такі як тривога, стрес та депресія. Щоб не загрузнути у власних переживаннях під час карантину та не відстати в навчанні можна використовувати кілька простих порад.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на MindShift Psychological Services.
Підтримка балансу між навчанням і життям є ключем до збереження розуму під час пандемії. Коли ви навчаєтеся вдома, встановіть регулярний графік і дотримуйтесь розпорядку кожного дня. Це дозволить впорядкувати справи та чітко аналізувати, що за день зроблено — це зменшить почуття провини за змарнований час та відчуття безпорадності серед навали завдань. Крім того, розклад допоможе розділити освіту та особисте життя. Психологи радять:
Через пандемію краще уникати особистого спілкування з друзями, однокласниками та вчителями. Але важливо продовжувати соціальне життя в режимі онлайн. Сучасні технології допоможуть продовжити не лише підтримувати зв’язок з друзями, а й брати учать у культурних заходах та знайомитись з новими людьми. Повна ізоляція може сильно похитнути ментальне здоров'я людини.
Коли довго знаходишся вдома звикаєш до пасивного способу життя. Повільний плин карантинних буднів зовсім не сприяє, ні фізичному, ні психічному здоров’ю. Важливо продовжувати рухатись. Звісно у квартирі на 5 поверсі важко влаштувати пробіжку без спеціального тренажера, але натомість можна почати займатись йогою чи розтяжкою — це допоможе тримати себе у хорошій фізичній формі та принесе багато позитивних емоцій. А також добре розбавить щільний графік навчання та домашніх справ.
Медитуйте. Хоча б кілька хвилин на день проведіть сидячи або лежачи, зосередившись на диханні. Це допоможе заспокоїтися. Для школяра це може стати новим цікавим досвідом. Можна виділяти під медитацію час зранку чи ввечері, або робити короткі перерви впродовж дня.
Коли довго знаходишся вдома важко зрозуміти наскільки ти стомлений. Навіть, якщо після дня дистанційного навчання здається, що ще повно сил — не варто нехтувати здоровим 8-годинним сном.
Людина, що довго не досипає швидко стає нервовою і дратівливою. Міцний нічний сон важливий для успіху в навчанні — коли мозок відпочиває він оброблює отриману за день інформацію. Перед сном не варто користуватись ґаджетами, синє світло, яке вони випромінюють знижує вироблення гормону мелатоніну, що сприяє засинанню.
Нагадуємо, раніше Інформатор писав, як краще говорити з партнером про секс.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.