Як менше платити за газ в опалювальний сезон: поради від "Нафтогазу"

Розкриваємо секрети економії

Як менше платити за газ в опалювальний сезон: поради від "Нафтогазу"
Заощаджуємо ресурси та тримаємо стрій

Оскільки протистояти ЗСУ окупанти не можуть, все що їм лишається - нишком, сидячі поодаль від лінії зіткнення, закидувати мирні міста України ракетами. Звичайні будинки, школи, дитячі садочки, об'єкти критичної інфраструктури, ТЕЦ... Руйнують все, що бачать, намагаючись відрізати населення від зв'язку, світла та опалення. Тому варто заощаджувати ресурси та тримати стрій.

Усі енергетики країни цілодобово працюють над відновленням постачання світла та газу в кожну домівку. Тож допоможемо їм. Компанія "Нафтогаз" підготувала кілька порад, як розумно споживати газ в опалювальний період. 

🕯 Перевірте все газове обладнання, зокрема своєчасно усуньте повітряні пробки і відремонтуйте труби за потреби.

🕯 Проведіть діагностику газового котла. Осад у теплообміннику може уповільнювати нагрівання води і відповідно збільшувати споживання газу.

🕯 Прочистьте сопло пальника на газовій плиті. Забруднення впливає на якість горіння газу та колір.

🕯 Якщо у вас індивідуальне опалення, то опалюйте лише окремі кімнати, а не весь будинок. Це допоможе скоротити витрати газу до 40 %.

🕯 Використовуйте газ як джерело тепла лише в тих випадках, коли відсутнє централізоване опалення.

Не забувайте: відповідальний підхід до використання енергетичних ресурсів і своєчасна оплата рахунків допоможуть країні пройти опалювальний сезон. Робимо внесок у стійкість країни разом. 

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ТЕРОР

Енергетична система ще досі не може прийти в себе пісня масованого обстрілу інфраструктури 15 листопада. Росія запустила по Україні більше сотні ракет. Вибухи були майже в усіх регіонах. Зважаючи на це, в уряді попередили, що відключення світла можуть стати частішими й тривалішими. Проте фахівці практично цілодобово працюють над тим, щоб планові відключення світла тривали 1-2 години максимум.

Тож треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки. Нагадаємо, які прилади та на скільки треба вимкнути, щоб полегшити навантаження на енергетичну систему.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube