Які прилади і на скільки треба вимкнути, щоб в Києві з'явилось світло: пояснення від Yasno

Читать на русском

У столиці зараз діють екстрені відключення світла

Читать на русском
Які прилади і на скільки треба вимкнути, щоб в Києві з'явилось світло: пояснення від Yasno
Енергомережа України ще досі не може відновити повноцінну роботу

У столиці зараз діють екстрені відключення світла

Енергетична система України зазнає ворожих атак, але продовжує триматися. Ремонтні бригади працюють зараз цілодобово. Українців закликають розумно споживати електроенергію. Адже кожен вимкнений прилад у пікові години навантаження сприятиме мінімізації відключень.  

У компанії Yasno розповіли, які прилади і на скільки треба вимкнути, щоб в Києві з'явилось світло. Йдеться про пральну машину, бойлер, електричну плиту, які необхідно вимкнути на 1 годину. 

"Уявіть собі 125 тисяч киян вимикає бойлер у пікові години, навантаження на енергосистему падає, відключень стає все менше. І таких прикладів, як і енергоємних приладів, можна навести ще багато. Тож не недооцінюйте свій внесок у перемогу світла. Кожен вимкнений прилад у пікові години навантаження наближає нас усіх до мінімізації відключень. Тільки разом ми переможемо темряву

Джерело: Yasno 

Зазначимо, що в Києві відбуваються екстрені відключення світла. Графіки аварійних відключень, які складені раніше, наразі не діють. Перевірити наявність поточних відключень можна тут

Що відомо про обмеження споживання електроенергії 16 листопада

Масовані ракетні удари 15 листопада по енергетичній інфраструктурі ускладнили ситуацію в енергосистемі. У середу, 16 листопада, по всій Україні застосовуються графіки погодинних відключень, а також додатково – аварійні відключення. Українців просять з розумінням ставитися до відключень. Також варто підготуватися до збільшення часу обмеження електропостачання: зробити необхідний запас води, завчасно зарядити пристрої та павербанки, щоб бути на зв’язку з рідними. Обмеження споживання – це необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми після вже шостої прицільної ракетної атаки рашистів по енергооб'єктах. 

Нагадаємо, у Рівному ракета влучила в об’єкт інфраструктури, частина міста без світла. Крім того, Резніченко розповів про наслідки ракетної атаки в Дніпропетровській області.

Також Інформатор писав, що Зеленський назвав кількість ракет, випущених по Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.