"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Вся правда про користь від спілкування з вусанями
В цей непростий час багато хто з українців приходить до тями, переглядаючи фото чи відео з котиками в стрічці соцмереж. Голова української розвідки Кирило Буданов має хвостатого улюбленця на прізвисько Гюнтер.
"Це місцевий кошара, це не котік", – описав тварину Кирило Буданов.
Гюнтер – справжній бойовий кіт. Пухнастий навіть пережив ракетний удар.
Навіть головнокомандуючий ЗСУ, генерал Валерій Залужний заспокоюється після важкого дня, споглядаючи на світлини врятованих пухнастиків.
Котики направду корисні, звісно, якщо ви не є несамовитим алергіком. В усіх інших випадках вони показані для прикладання, муркотіння й погладжування дітям та дорослим так часто, наскільки це можливо. І ось чому.
Коти - відмінні "співрозмовники", а їхнє муркотіння знижує ймовірність серцево-судинних захворювань. Муркотіння кота не тільки заспокоює нерви, а й здатне поліпшувати загальний стан організму, тонізувати його та навіть зміцнювати. Вся справа у тому, що кіт мурчить з частотою від 25 до 150 Гц, яка визнана, як лікувальна для суглобів і кісток.
Вважається, що муркотіння також допомагає зменшити біль, набряки, в лікуванні ран, при пошкодженні м'язів і зв'язок. Погодьтеся, муркотіння - беззаперечний доказ користі від спілкування з котом.
Кіт покращує психічний стан, і цей факт навіть не варто доводити. Та все ж британська компанія Cats Protection вирішила опитати 600 осіб, серед яких були власники котів і люди, які не мають домашніх тварин.
Серед опитаних 87% власників тварин стверджували, що їхнє психологічне самопочуття поліпшується завдяки котикам. Пухнастики змушують господаря стежити за організацією свого життя, зміцнюючи психічний стан та навіть сон людини.
Ранній контакт із деякими бактеріями може мати захисний ефект, формуючи імунні реакції дітей, особливо в перший рік їхнього життя.
Результати дослідження за участю понад 700 канадських дітей свідчать, що ті, хто тримав собаку до народження дитини та після, мали суттєво більше бактерій, що знижують ризик алергії (дерматит і астма) та ожиріння.
Те саме стосується і котів. Ці тварини також здатні захистити дитину від розвитку астми. Є діти, генетично схильні до астми. Але коли вдома є кіт, то поява астми в дитини малоймовірна, бо її гени в цьому разі не активуються.
Якщо в дитини немає вродженої алергії на шерсть, то частий контакт із твариною сприятиме тому, щоб вона ніколи й не з'явилася.
А ще котики - просто милі і смішні. Тож, варто заводити кота чи ні – кожен вирішує індивідуально. Та є наукові факти, що доводять користь від наявності вдома пухнастого друга.
Раніше Інформатор розповідав, як українці евакуювали своїх тварин після підриву Каховскої ГЕС та підтоплення Херсонської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.