У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Діти орієнтуються на реакцію батьків і на те, як вони їм пояснюють те, що відбувається, які дії пропонують
Вже пʼятий місяць чимало українських дітей замість заспокійливої колискової чують гучні звуки сирени, що сповіщають про повітряну тривогу. Це жахлива реальність, у якій батькам потрібно пояснювати дітям, як не боятися їхнього звуку.
Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська, передає Інформатор.
Дитяча та сімейна психологиня, авторка книг з дитячої психології Світлани Ройз говорить, що боятися того, що лякає, – нормально. При цьому діти орієнтуються на реакцію батьків і на те, як вони їм пояснюють те, що відбувається, які дії пропонують. Як діяти у подібних ситуаціях читайте нижче.
Психологиня також порадила кілька прийомів, які допоможуть відволіктись та знизити напругу, повʼязану з гучними звуками. Використовуйте їх відповідно до ситуації та уподобань дитини. Тож ви можете запропонувати дитині:
Щоб допомогти дітям та їхнім батькам пережити війну, навчитися правильно реагувати на стресові ситуації розробили онлайн-курс — як підтримати дитину під час війни. Зазначимо, що за попередніми прогнозами МОЗ, через вплив війни психологічної підтримки потребуватимуть близько 15 мільйонів українців, серед яких і діти.
Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, подолати психологічні травми можна за допомогою 12 простих вправ.
Також Інформатор писав, як допомогти людині пережити втрату близьких.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.