RU
Головна
Україна
Події
16:42, 4 Травня
Информатор UA

Интро

В Україні за жорстоке поводження з тваринами передбачені штрафи і позбавлення волі. Поліціянти нагадали алгоритм дій для свідків таких злочинів. Про це повідомляє Інформатор покликаючись на пресцентр МВС України. Алгоритм дій Якщо ви стали свідком жорстокого поводження з тваринами, то насамперед необхідно зафіксувати жорстоке поводження з тваринами зняти фото чи відео. Потім знайти свідків, узяти їхніконтактні дані, дізнатися дані власника тварини. Потім звернутися із заявою в поліцію з приводу жорстокого поводження з твариною. Потрібно вказати, хто є власником тварини й до заяви додати фото, відео зйомку, контактні дані свідків. Інформацію збирають дільничні, а розслідування ведуть слідчі. Потім справа передається до суду, який приймає рішення про притягнення до відповідальності зловмисника, який знущався з тварини. Що загрожує за жорстокість над тваринами Побої, знущання над тваринами караються штрафом від 3 400 до 5 100 гривень із конфіскацією тварини, якщо є загроза її життю. У разі колективних знущань, повторного випадку знущання штраф збільшується від 5 100 грн до 8 500 гривень або адміністративний арешт до 15 діб із конфіскацією тварини в разі потреби. За задоволення статевої пристрасті з твариною штраф від 3 400 до 8 500 гривень і конфіскація тварини. Якщо поліція кваліфікує жорстоке поводження з твариною за статтею КК України, винуватцю залежно від наслідків (загибель тварини) загрожує обмеження або позбавлення волі від 6 місяців до 3 років. За вбивство тварини в присутності дитини обмеження або позбавлення волі строком на 35 років. Передбачено покарання до 8 років вязниці, якщо зловмисник зробив це з особливою жорстокістю (повторно, колективні знущання, стосовно двох і більше тварин). Нагадаємо, в Україні пропонують заборонити експлуатацію тварин у цирках і контактних зоопарках. Крім того, ведмедя Юру, якого мучили й експлуатували, забрали у власників і перевезли в Закарпатську область. Також Інформатор розповідав, як допомогти тваринам, які потребують нашої участі.

Як діяти, якщо ви стали свідком жорстокого поводження з тваринами

Читать на русском
Як діяти, якщо ви стали свідком жорстокого поводження з тваринами

За такі злочини передбачені штрафи, конфіскація тварини та в’язниця

В Україні за жорстоке поводження з тваринами передбачені штрафи і позбавлення волі. Поліціянти нагадали алгоритм дій для свідків таких злочинів.

Алгоритм дій

Якщо ви стали свідком жорстокого поводження з тваринами, то насамперед необхідно зафіксувати жорстоке поводження з тваринами — зняти фото чи відео. Потім знайти свідків, узяти їхні контактні дані, дізнатися дані власника тварини. Потім звернутися із заявою в поліцію з приводу жорстокого поводження з твариною. Потрібно вказати, хто є власником тварини й до заяви додати фото, відео зйомку, контактні дані свідків.

Інформацію збирають дільничні, а розслідування ведуть слідчі. Потім справа передається до суду, який приймає рішення про притягнення до відповідальності зловмисника, який знущався з тварини.

Що загрожує за жорстокість над тваринами

Побої, знущання над тваринами караються штрафом від 3 400 до 5 100 гривень із конфіскацією тварини, якщо є загроза її життю. У разі колективних знущань, повторного випадку знущання — штраф збільшується від 5 100 грн до 8 500 гривень або адміністративний арешт до 15 діб із конфіскацією тварини в разі потреби.

За задоволення статевої пристрасті з твариною — штраф від 3 400 до 8 500 гривень і конфіскація тварини. Якщо поліція кваліфікує жорстоке поводження з твариною за статтею КК України, винуватцю залежно від наслідків (загибель тварини) загрожує обмеження або позбавлення волі від 6 місяців до 3 років. За вбивство тварини в присутності дитини — обмеження або позбавлення волі строком на 3–5 років.

Передбачено покарання до 8 років в’язниці, якщо зловмисник зробив це з особливою жорстокістю (повторно, колективні знущання, стосовно двох і більше тварин).

Нагадаємо, в Україні пропонують заборонити експлуатацію тварин у цирках і контактних зоопарках. Крім того, ведмедя Юру, якого мучили й експлуатували, забрали у власників і перевезли в Закарпатську область.

Також Інформатор розповідав, як допомогти тваринам, які потребують нашої участі.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.