"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Визначено кількість і форми тестових завдань із кожного предмета та час на їх виконання
Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного й додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2024 року. А також схеми нарахування балів за виконання їх завдань.
На сайті Центру повідомляється, що визначено кількість і форми тестових завдань із кожного предмета та час на їх виконання.
Так, тести з української мови, української літератури, історії України, біології, хімії та географії міститимуть по 30 завдань, із математики й фізики – 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької) – по 32.
«Усі завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів. Зауважуємо також, що зміст завдань з історії України охоплюватиме лише події другої половини XVI – початку ХХІ ст.», - пояснили в Центрі.
Докладніше про зміст та структуру тестів із кожного предмета НМТ й оцінювання читайте у відповідних розділах.
Реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті стартує в березні й триватиме до початку квітня. Загалом, майбутні абітурієнти складатимуть 4 предмети, які розподілять на 2 блоки. Перерва між ними триватиме 20 хвилин. Про це повідомила директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
Вона зазначила, що конкретні дати реєстрації та проведення тестування УЦОЯО повідомить пізніше, адже поки графік ще не затвердили. Однак, за словами Вакуленко, цьогоріч цей процес відбуватиметься, скоріш за все, повністю онлайн.
Для цього майбутньому вступнику необхідно буде створити свій персональний кабінет, після чого туди можна буде внести особисті дані й обрати перелік дисциплін для тестування. Крім того, майбутнім абітурієнтам необхідно буде вказати населений пункт в Україні чи за кордоном, де вони зможуть пройти НМТ. Тетяна Вакуленко також порадила учасникам за межами України реєструватися якомога швидше, адже “кількість місць за кордоном буде, як завжди, обмеженою”.
За словами очільниці УЦОЯО, чотиригодинний тест складатиметься з двох блоків по 2 години, між якими буде 20-хвилинна перерва. До першого блоку ввійдуть завдання з української мови та математики, а до другого – з історії України й предмета, який обере учасник.
На виконання завдань до кожної дисципліни в учасників буде близько 60 хвилин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.