Як говорити про підвищення зарплати - Дія.Освіта запустила безкоштовну серію гайдів для українців

Користувачам Дія.Освіта доступні невеличкі відео з порадами від HR та бізнес-консультантки Юлії Кудіної

Дія
Українцям пропонують на платформі Дія.Освіта навчитися ефективно управляти власною кар’єрою

На платформі Дія.Освіта доступна перший випуск серії гайдів Career.Shorts. У ньому можна дізнатися секрети гармонійних стосунків з роботою та розвитку кар’єри. Ця інструкція стане опорою для самореалізації.

Перший випуск має назву "Керуємо власною кар'єрою". Поради надасть HR та бізнес-консультантка Юлія Кудіна. Що туди входить: 

  • Як розмовляти з керівником про підвищення заробітної плати?
  • Що робити, якщо отримав роботу мрії, а виявилося, що обов’язки, які ти виконуєш, зовсім не ті?
  • Що робити, якщо хочеться змін у кар’єрі, але дуже любиш компанію, де працюєш?
  • Як працювати без овертаймів та уникнути вигорання?

 "Працюйте без вигоряння. Навчіться ефективно управляти власною кар’єрою з Дія.Освіта. Не вистачає сили змінити роботу або попросити підвищення зарплати? А ще й вигоряння йде з вами за руку в офіс. Дієві, це не ок. Ми знаємо, як це виправити. Секрет гармонійних стосунків з роботою та розвитку кар’єри вже на платформі Дія.Освіта — у серії гайдів Career.Shorts. Поради створено в співпраці з провідними експертами у сфері HR. Інструкція стане опорою для планування кар’єри, пошуку свого покликання та самореалізації. Не відкладайте життя на потім, дивіться просто зараз", - наголосили у сервісі державних послуг Дія. 

Як захистити свої цифрові права - новий навчальний серіал на Дія.Освіта

За даними дослідження, близько 78% українців щодня використовують інтернет. Тому важливо, щоб якнайбільше людей знали свої цифрові права, які гарантують безпеку в мережі. Чому цифрові права важливі, що таке право "бути забутим" та як онлайн-платформи використовують наші персональні дані — дивіться в новому серіалі на платформі Дія.Освіта. Серіал містить три модулі. Після перегляду ви дізнаєтеся:

  • Чому свобода в інтернеті не є абсолютною;
  • Чи несете ви відповідальність за поширення коментарів;
  • Що таке штучний інтелект;
  • Як захистити персональні дані.

Спікери серіалу — голова ГО "Лабораторія цифрової безпеки" Віта Володовська, керівник напряму "Цифрові права" Лабораторії цифрової безпеки Максим Дворовий, юристка ГО "Лабораторія цифрової безпеки" Тетяна Авдєєва, медіаюристка, адвокатеса, членкиня комітету з медіа та рекламного права Національної асоціації адвокатів України Аліна Правдиченко, адвокатка, юристка Центру стратегічних справ ГС "Українська Гельсінська спілка з прав людини" Анастасія Некрасова.

Переглянути серіал можна на платформі за посиланням. Після перегляду серіалу зможете пройти фінальний тест та перевірити свої знання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube