«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Люди часто вважають, що їхнє постійне перебування з телефоном дозволить їм не пропускати важливих для них подій, інформації чи вражень. Я ж зробив для себе абсолютно протилежне відкриття. Мені здається, що саме в ті моменти, коли ми “залипаємо“ в своїх девайсах – ми втрачаємо важливі для нас моменти і час.”
Тест складається з трьох блоків завдань: з української мови, з математики та з історії України
В Україні цього року для вступу слід скласти національний мультипредметний тест (НМТ). Абітурієнти мають на своїй інформаційній сторінці з 20 травня до 7 червня підтвердити своє бажання проходити тестування.
Про це повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, – передає Інформатор.
НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році.
"До 7 червня (включно) триватиме етап підтвердження участі в основній сесії НМТ через інформаційну сторінку: з 20 травня до 7 червня; з 21 червня до 7 липня. Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня не підтвердять свою участь у НМТ, не зможуть взяти участь у основній сесії тестування", - заявив Шкарлет.
Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня в учасника з'явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, де буде вказано дату, час та місце проведення НМТ. Глава МОН закликав уважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить центру оцінки якості освіти сформувати мережу тимчасових екзаменаційних центрів.
Нагадаємо, в Україні вступний тест для абітурієнтів пройде у три сесії. Крім того, діти з України можуть безкоштовно навчатись в Естонії.
Також Інформатор розповідав про вступну кампанію-2022.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел