Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Необхідно остаточно визначитися з населеним пунктом, де зручно проходити тестування
Сьогодні розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії національного мультипредметного тесту (НМТ). Він триватиме до 7 липня.
Про це повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, передає Інформатор.
На цьому етапі учасники, які підтвердили бажання складати НМТ у період з 20 травня до 7 червня, мають остаточно визначитися з населеним пунктом, де їм зручно проходити тестування. Можливість завантажити запрошення-перепустку з’явиться тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У перепустці буде зазначено дату, час і місце основної сесії.
Вступникам, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б скласти тестування в додаткову сесію, потрібно пропустити другий етап вибору місця проходження НМТ під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії та протягом із 8ー18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/місто, де бажають скласти тестування.
Основна сесія НМТ відбуватиметься у 21 області України і місті Києві та містах 23 країн. У додаткову сесію учасники зможуть скласти тестування у США (Нью-Йорк, Сакраменто), Німеччині (Берлін), Фінляндії (Гельсінкі), Люксембурзі, Словенії (Марібор), Швейцарії (Берн).
Нагадаємо, в Україні спростили правила прийому та вступу для іноземних студентів. Крім того, в Україні дозволили безкоштовно отримати другу профосвіту.
Також Інформатор писав, випускники шкіл, які знаходяться за кордоном, можуть отримати свій документ про освіту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.