«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
В Полтаві відбудеться тренерська дуель колишніх гравців збірної України
В УПЛ проходять поєдинки двадцять четвертого туру. У заключному матчі ігрової програми зіграють полтавська «Ворскла» і київське «Динамо». Наставник «Ворскли» Віктор Скрипник протистоятиме тренеру «Динамо» Олександру Шовковському.
У четвер, 4 травня, у Полтаві відбудеться матч 24-го туру УПЛ. Середняк чемпіонату України «Ворскла» прийматиме четверту команду сезону київське «Динамо».
Після поразки від «Олександрії» з рахунком 0:3 полтавський клуб видав серію з трьох перемог поспіль. Перед «Ворсклою не встояли «Інгулець» (1:0), «Чорноморець» (1:0), та харківський «Металіст» (3:2). Перервав переможний крок полтавців львівський «Рух», зігравши з «Ворсклою» унічию 1:1. Зазнала «Ворскла» і кадрових втрат. Проти «Динамо» не зіграє дискваліфікований Яворський.
Після матчу з «Шахтарем», який закінчився унічию 1:1, головний тренер «Динамо» Мірча Луческу пішов на лікарняний. Операція пройшла успішно, а поки румунський спеціаліст одужуватиме, командою керуватиме Олександр Шовковський. Дебют колишнього гравця збірної України на тренерському містку пройшов вдало. «Динамо» здобуло перемогу над «Металістом» з рахунком 3:1. На матч з «Ворсклою» дискваліфікованих у складі «Динамо» немає. Розпочав тренування і Микола Шапаренко, який відновився після важкої травми.
В УПЛ команди між собою провели 54 поєдинки. На рахунку «Ворскли» 5 перемог, 40 матчів виграло «Динамо». Ще 9 зустрічей закінчились з нічийним результатом. Різниця м’ячів 116-37 на користь киян. Поєдинок першого кола чемпіонату 2022/23 закінчився внічию 1:1.
Аналітики віддають перевагу «Динамо». Коефіцієнт на перемогу столичного клубу - 1,77. Шанси на перемогу «Ворскли» оцінюють коефіцієнтом – 4,75.
• Перемога «Ворскли» - 4,75;
• Нічия – 3,83;
• Перемога «Динамо» - 1,77.
«Динамо» з 44-ма очками в активі посідає у турнірній таблиці УПЛ четверте місце. «Ворскла» займає сьому позицію.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчів 24-го туру УПЛ «Шахтар» - «Минай» та СК «Дніпро-1» - «Металіст». Також ми повідомляли про результати поєдинків збірної України з хокею на чемпіонаті світу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.