Українська Прем’єр-ліга: СК «Дніпро-1» розгромив «Металіст»

«Металіст» не перемагає в УПЛ вже сімнадцять матчів поспіль

СК «Дніпро-1» - «Металіст»
СК «Дніпро-1» - «Металіст» (Фото: scdnipro1)

В Українській Прем’єр-лізі розпочались матчі двадцять четвертого туру. СК «Дніпро-1» приймав харківський «Металіст». Дніпряни ще у першому таймі відвантажили у ворота суперника три м’ячі.

У середу, 3 травня, в Ужгороді відбувся поєдинок 24-го туру УПЛ. Друга команда чемпіонату СК «Дніпро-1» на полі стадіону «Авангард» зустрічався з «Металістом».

Склади команд

СК Дніпро-1: Рибак, Матарріта, Сарапій, Адамюк, Хайнер, Танковський, Пеглоу, Когут, Піхальонок, Гуцуляк, Довбик.
Запасні: Макс Валеф, Кінарейкін, Гомес, Сваток, Є. Пасіч, Танчик, Лучкевич, Назаренко, Бабенко, Рубчинський, Підлепенець.

Металіст: Костик, Ніколишин, Паті, Ралюченко, Шамич, Чідомере, Панасенко, Чайковський, Багачанський, Прядун, Наумець.
Запасні: Єрмолов, Шумілов, Дігтярь, Синчук, Порох, Коррал, Самуел, Картушов, Демченко, Рязанцев, Мизюк.

Перебіг поєдинку

Перший небезпечний момент створили гравці СК «Дніпро-1». На другій хвилині Довбик з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт. На 9-й хвилині Гуцуляк з права увійшов у штрафний майданчик і пробив. М’яч влучив у Ралюченка і пролетів над лівою дев’яткою. Прядун хотів заробити пенальті у ворота СК «Дніпро-1», але отримав жовту картку за симуляцію. СК «Дніпро-1» посилив тиск і на деякий час закрив «Металіст» на його половині поля. Втім гострих моментів біля воріт харківського клубу було обмаль. А от на 32-й хвилині Костик врятував свою команду. Довбик ударом у дотик замикав простріл Матарріти з лівого флангу, але влучив у голкіпера. Втім вже у наступній атаці СК «Дніпро-1» відкрив рахунок. Пеглоу скористався позиційною помилкою оборони «Металіста» і холоднокровно розстріляв сітку за спиною Костика. На 40-й хвилині СК «Дніпро-1» зміцнив свою перевагу. Костик перед собою відбив удар Піхальонка, а Пеглоу зіграв на добиванні. Ще через три хвилини рахунок у матчі став 3:0. Гуцуляк ударом у ближній кут замкнув передачу Пеглоу з лівого флангу.

Після перерви СК «Дніпро-1» продовжував контролювати ситуацію на полі. «Металіст» захищався і ледь не піймав суперника на контратаці. Рязанцев увірвався у штрафний майданчик СК «Дніпро-1» але пробив невлучно. На 61-й хвилині Мизюк став на заваді Довбику, прийнявши на себе удар форварда. Голкіпер «Металіста» на 76-й хвилині відбив ще один удар Довбика. Підлепенець підібрав м’яч і вгатив у правий нижній кут. На цьому неприємності у харківської команди не закінчилися. У компенсований час оформив хет-трик.

• СК Дніпро-1  — Металіст 5:0 (Пеглоу, 33, 40, 90+5, Гуцуляк, 43, Підлепенець, 76).

Турнірне становище

СК «Дніпро-1» зберігає за собою другу сходинку турнірної таблиці УПЛ. «Металіст» йде на передостанньому місці.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав про перемогу збірної України над збірною Румунії у матчі відбору на чемпіонат Європи з гандболу. Також ми повідомляли про результати поєдинків збірної України на чемпіонаті світу з хокею.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут