Українська Прем’єр-ліга: «Металіст» у меншості поступився «Динамо»

Тренерський дебют Шовковського на чолі «Динамо» пройшов вдало

«Металіст» - «Динамо»
«Металіст» - «Динамо» (Фото: УПЛ)

В Українській Прем’єр-лізі розпочались матчі двадцять третього туру. У стартовому поєдинку ігрової програми зійшлись «Металіст» та «Динамо». «Металіст» на початку другого тайму залишився у меншості.

У п’ятницю, 28 квітня, на стадіоні «Авангард» в Ужгороді відбувся поєдинок 23-го туру УПЛ «Металіст» - «Динамо». «Металіст» посідав чотирнадцяте місце, «Динамо» йшло четвертим.

Металіст: Єрмолов, Романюк, Паті, Порох, Коррал, Картушов, Демченко, Ралюченко, Чайковський, Панасенко, Прядун.
Запасні: Костик, Шумілов, Багачанський, Шамич, Чідомере, Самуел, Рязанцев, Наумець, Бойчук, Синчук, Ніколишин.

Динамо: Нещерет, Тимчик, Сирота, Дячук, Вівчаренко, Сидорчук, Андрієвський, Беніто, Буяльський, Волошин, Ванат.
Запасні: Моргун, Попов, Кабаєв, Шепелєв, Перріс, Рамірес, Гармаш, Малиш, Діалло, Царенко, Дубінчак, Рамадані.

Перебіг матчу

Початок зустрічі пройшов у невисокому темпі. Команди вели боротьбу за середину поля і не форсували події. Перший небезпечний момент у матчі створили кияни на 16-й хвилині. Беніто намагався закрутити м’яч у лівий кут, але Єрмолов удар парирував. На 25-й хвилині Нещерет на кутовий перевів  удар Демченка, спрямований  під поперечину. «Динамо» трохи активізувалось. На 29-й хвилині Буяльський не зміг перекинути голкіпера, а після подачі кутового Андрієвський пробив у стійку.

У перерві тренер «Динамо» Олександр Шовковський провів одну заміну. Замість Волошина на поле вийшов Кабаєв. Заміна відбулась у і складі «Металіста». На другий тайм замість Чайковського вийшов Бойчук. На 48-й хвилині «Металіст» залишився у меншості. Романюк перед своїм штрафним майданчиком у підкаті збив Кабаєва, за що і отримав червону картку. Андрієвський зі штрафного перекинув і стінку і ворота.

«Металіст» став приділяти обороні більше уваги. Наступний момент біля воріт господарів поля «Динамо» створило на 62-й хвилині. Буяльський після навісу з правого флангу головою пробив повз ближню стійку. «Динамо» відкрило рахунок на 70-й хвилині. Сирота метрів з 25-ти відправив м’яч під праву стійку. Через п’ять хвилин «Динамо» подвоїло свою перевагу в рахунку. Ванат залишився без опіки у воротарському майданчику і без перешкод з боку захисників «Металіста» переправив у вільний кут простріл з лівого флангу. «Металіст» не здався і на 81-й хвилині скоротив відставання. Попов послизнувся і втратив м’яч, Картушов віддав у центр, а Прядун забивав вже у порожні ворота. Через три хвилини Нещерет парирував удар Пороха зі штрафного. На першій компенсованій хвилині «Металіст» пропустив втретє. Вівчаренко зліва увійшов до штрафного майданчика і пробив у ближній кут.

• Металіст — Динамо  1:3 (Прядун, 81 - Сирота, 70, Ванат, 75, Вівчаренко, 90+1).

«Динамо» залишається на четвертому місці турнірної таблиці УПЛ. «Металіст» зберігає чотирнадцяту позицію.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу 1/2 фіналу Єврокубка «Прометей» - «Тюрк Телеком». Також ми повідомляли про результати поєдинків збірної України з хокею на чемпіонаті світу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут