Чемпіонат світу з хокею: збірна України закинула у ворота Нідерландів чотирнадцять шайб

Українці претендують на перемогу у турнірі

Збірна України
Збірна України на чемпіонаті світу (Фото: iihf.com)

В столиці Естонії продовжується чемпіонат світу з хокею у Дивізіоні ІВ. У своєму четвертому матчі на турнірі збірна України зіграла зі збірною Нідерландів. Українці домінували протягом поєдинку і здобули впевнену перемогу.

У четвер, 27 квітня, збірна України з хокею провела свій передостанній матч на чемпіонаті світу. Суперником української команди стала збірна Нідерландів. Українці перебували на другому місці, збірна Нідерландів йшла п’ятою.

Склад збірної України: Дяченко, Захарченко - Андрейків, Сисак, Воронін, Мережко, Німенко, Мазур, Денискін, Фадеєв, Коренчук, Куцевич, Панченко, Пересунько, Лялька, Гребеник, Бородай, Ворона, Трахт, Ружніков, Ратушний, Пангелов-Юлдашев.

Перебіг поєдинку

Українці відкрили рахунок вже на другій хвилині матчу. Коренчук випередив захисника збірної Нідерландів і переправив шайбу у лівий кут. Через хвилину Мазур кидком з близької відстані влучив у поперечину. Українці не знижували тиск на ворота суперника. На 9-й хвилині Коренчук кидком між щитків голкіпера оформив дубль. Гравцям збірної Нідерландів було складно організувати контргру, а часом, навіть вийти зі своєї зони. І наприкінці 12-ї хвилини Трахт відправив у ворота суперника третю шайбу. Українці заробили вилучення, чим швидко скористались хокеїсти збірної Нідерландів. На 13-й хвилині Феркіл скоротив різницю в рахунку. Цікаво, що цей кидок був першим у площину воріт української команди. На передостанній хвилині першого періоду рахунок став 4:1. Німенко на  п’ятачку вдало підставив ключку під кидок Коренчука від синьої лінії.

На 32-й секунді другого періоду українці відзначились ще раз. Трахт у боротьбі з суперником переправив шайбу в ворота. Арбітри довго дивились повтор моменту і врешті гол зарахували. Українці отримали більшість і на 23-й хвилині Мережко ії реалізував кидком під поперечину. Не минуло і хвилини, як  Ружніков зробив рахунок 7:1. На 32-й хвилині українці реалізували чергову чисельну перевагу. Денискін робив передачу на п’ятачок, шайба влучила супернику у ковзан та несподівано для голкіпера збірної Нідерландів опинилась у воротах. На 37-й хвилині настала черга збірної Нідерландів реалізовувати більшість. Втім вже через декілька секунд Панченко поновив різницю в рахунку. А на 39-й хвилині Ворона відправив у ворота збірної Нідерландів десяту шайбу.

Українці продовжили забивати і у третьому періоді. На 45-й хвилині Денискін реалізував ще одну чисельну перевагу. Через чотири хвилини Коренчук кидком у правий верхній кут оформив хет-трик. А ще через декілька секунд свою третю шайбу у матчі закинув Трахт. За дві хвилини до кінця матчу Трахт кидком під поперечину поставив крапку у матчі.

• Україна — Нідерланди  14:2 (4:1; 6:1; 4:0).

Збірна України вирвалась на перше місце. Але Японія може повернути собі лідерство, якщо не програє збірній Естонії. Початок матчу конкурентів збірної України о 19-30. Ще один поєдинок ігрового дня між збірними Китаю та Сербії закінчився перемогою китайців з рахунком 5:0. Переможець турніру підвищиться у класі, найслабша команда наступний сезон проведе у Дивізіоні ІІА.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу 1/2 фіналу Єврокубка «Прометей» - «Тюрк Телеком». Також ми повідомляли про результати поєдинків 22-го туру УПЛ.