Водогони та котельні Дніпропетровської області працюють в штатному режимі - Валентин Резніченко

Читать на русском

Але дефіцит електроенергії зберігається

Читать на русском
Водогони та котельні Дніпропетровської області працюють в штатному режимі - Валентин Резніченко
Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко

Але дефіцит електроенергії зберігається

Голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко відзначив, що завдяки п’ятідобовій цілодобовій роботі енергетиків 21 грудня у Дніпропетровщині Заживлена вся критична інфраструктура області. Підключені водогони та котельні. Вони працюють у штатному режимі. На жаль, відключення жилих будинків продовжиться, але воно буде відбуватися за графіками. 

“Вони це зробили. Понад п'ять діб безперервної роботи і енергетикам вдалося бiльш-менш стабілізувати систему. Заживлена вся критична інфраструктура області. Підключені водогони та котельні. Вони працюють у штатному режимі. Надходить електрика і до будинків. Після жорстких відключень повертаємося до графіків. У регіоні діють три черги. Дві - з електрикою, одну - знеструмлюють. Енергетики намагатимуться, аби оселі були зі світлом 5 годин, без нього – 4 години. Але за дефiциту потужності будуть бiльш тривалi вiдключення”, - повідомив Валентин Резніченко.

Він нагадав, що тотальна економія лишається трендом цієї зими. Тож, користуємося електроприладами по черзі і максимально заощаджуємо. Вимикаємо усе зайве. Всюди. Удома і на роботі. Так допомагаємо країні і самим собі.

Що цьому передувало

З середини жовтня росія посилила атаку по енергетичній інфраструктурі України. 19 грудня ворог запустив 35 дронів-"камікадзе", з них 18 - по Київській області. ЗСУ збили 30 дронів. Але влучань уникнути не вдалось. Це погіршило стан енергосистеми в центральному, східному та дніпровському регіонах. І якщо ситуація в Дніпрі стабілізувалася, в Києві деякі будинки вже кілька днів поспіль залишаються без світла. 

Нагадуємо, в "Укренерго" розповіли, де найскладніша ситуація зі світлом в Україні. Також читайте, де можна отримати безкоштовні LED-лампи та як це допоможе енергосистемі. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.