Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Радник ОП Подоляк розповів, що партнери насамперед інвестують у власні національні системи безпекою
Західні країни допомагають Україні озброєнням багато в чому виходячи з власних інтересів. Про це заявив радник Офісу президента Михайло Подоляк. Така підтримка з боку партнерів є їхньою інвестицією у власні національні системи безпеки.
У себе в телеграм-каналі Подоляк написав, що союзники України також інвестують у стабільні та безумовні світові правила. Вони мають на меті зберегти дієздатність міжнародного права і правосуддя, запобігти хаосу і непередбачуваності, розвиток власних ВПК з урахуванням досвіду ведення великої сучасної війни. Міжнародна допомога також сприяє набуттю нового сенсу існування НАТО та обнуленню страхів перед РФ. Представник ОП зазначив, що сьогодні вкладення в Україну - це найбільша гарантія безпеки і вкладення в нову конструкцію майбутнього.
Набагато простіше й дешевше зараз подолати проблему російського (читай - авторитарного) свавілля, що ламає правила й принципи сучасного гуманістичного світу, ніж дати йому розростися, зміцнитися, усвідомити свою безкарність і сформувати "коаліцію свавільників".
Під час чергового саміту НАТО, що відбувся в липні у Вільнюсі, країни "великої сімки" домовилися про надання Україні гарантій безпеки. Кожна з них працюватиме над конкретним зобов'язанням.
Серед зобов'язань, на які погодилися країни G7, - постачання передової військової техніки, підготовка українських військових, обмін розвідувальними даними і допомога в кіберзахисті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Livе. Підписатися на канал у Viber можна тут.