Вкладення в конструкцію майбутнього: у Зеленського пояснили мотиви західних країн підтримувати Україну

Читать на русском

Радник ОП Подоляк розповів, що партнери насамперед інвестують у власні національні системи безпекою

Читать на русском
Подоляк - військова допомога
Допомога Україні сьогодні - це невеликі вкладення в нову конструкцію майбутнього та найбільша гарантія безпеки, заявив Подоляк

Радник ОП Подоляк розповів, що партнери насамперед інвестують у власні національні системи безпекою

Західні країни допомагають Україні озброєнням багато в чому виходячи з власних інтересів. Про це заявив радник Офісу президента Михайло Подоляк. Така підтримка з боку партнерів є їхньою інвестицією у власні національні системи безпеки.

У себе в телеграм-каналі Подоляк написав, що союзники України також інвестують у стабільні та безумовні світові правила. Вони мають на меті зберегти дієздатність міжнародного права і правосуддя, запобігти хаосу і непередбачуваності, розвиток власних ВПК з урахуванням досвіду ведення великої сучасної війни. Міжнародна допомога також сприяє набуттю нового сенсу існування НАТО та обнуленню страхів перед РФ. Представник ОП зазначив, що сьогодні вкладення в Україну - це найбільша гарантія безпеки і вкладення в нову конструкцію майбутнього.

Набагато простіше й дешевше зараз подолати проблему російського (читай - авторитарного) свавілля, що ламає правила й принципи сучасного гуманістичного світу, ніж дати йому розростися, зміцнитися, усвідомити свою безкарність і сформувати "коаліцію свавільників".

Гарантії безпеки для України

Під час чергового саміту НАТО, що відбувся в липні у Вільнюсі, країни "великої сімки" домовилися про надання Україні гарантій безпеки. Кожна з них працюватиме над конкретним зобов'язанням.

Серед зобов'язань, на які погодилися країни G7, - постачання передової військової техніки, підготовка українських військових, обмін розвідувальними даними і допомога в кіберзахисті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Livе. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.