"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Організатори весілля пояснили, що у такий спосіб хочуть привернути увагу до проблеми відсутності в Україні шлюбної рівності для всіх пар
З 23 серпня по 2 вересня у Харкові проходить "ХарківПрайд". Він у місті - п'ятий за рахунком й у його рамках відбулося красиве й символічне весілля військовослужбовці Аліни Шевченко та активістки Станіслави Петлиці.
Деталями та світлинами зі святкової події поділилися у ЛГБТ- спільноті Харківської області, а організатори вкотре спробували привернути увагу суспільства до рівності шлюбних пар в Україні.
Офіційно узаконити свої стосунки Шевченко та Петлиця не можуть, оскільки одностатеві шлюби в України поки не мають юридичної правомірності.
Шевченко має звання капітана, жінка працює офіцеркою штабу військової бригади. На службі у лавах ЗСУ вона перебуває з 2015 року. Спершу її мобілізували, а потім вона вже підписала контракт. На роботі всі знають про її сексуальну орієнтацію та заручини.
Всі в курсі про наші заручини з моєю коханою. Я, мабуть, всім вже повихвалялася каблучкою і своїм статусом, – каже Аліна.
Станіслава Петлиця – харківська активістка, яка займається захистом прав жінок та ЛГБТ. Жінки щиро кохають одна одну, й готові розповідати про свою орієнтацію усім.
Символічне весілля стартувало від будівлі Центрального Палацу одружень, що по вулиці Сумській у Харкові. Там наречені влаштували традиційний український обряд достатку – посипання крупами. Наречених щедро посипали пшеницею, рисом, гречкою. Також вони фотографувалися із гостями заходу,а потім - просто гуляти містом.
Організатори весілля пояснили, що у такий спосіб хочуть привернути увагу до проблеми відсутності в Україні шлюбної рівності для всіх пар.
Народна депутатка Інна Совсун подала у Верховну Раду законопроєкт про цивільні партнерства, який дозволить реєструвати одностатеві шлюби.
Цивільним (реєстрованим) партнерством можуть скористатися військові та цивільні, одностатеві та різностатеві пари.
Законопроєкт допоможе одностатевим парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадку, соціального захисту, прав у разі смерті чи зникнення партнера чи партнерки.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про "МетроПрайд" у Харкові. Минулого року у ході маршу учасники проїхалися трьома лініями Харківського метрополітену та відвідали десять станцій.
Також у рядах ЗСУ несуть службу близько 50 тисяч ЛГБТ-військових, писало видання Telegraph.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.