"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Доступ до мережі військові зможуть отримувати без обмежень, табу - на "злив" військових даних
Українським військовим на законодавчому рівні заборонять ділитися військовими даними в Інтернеті. До парламентського комітету сьогодні, 30 квітня, відправили проект закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", в одній зі статей якого йдеться про це.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на законопроект на сайті Верховної ради.
У статті 82 про реалізацію права військовослужбовців на інформацію законопроекту №5448 від 29.04.2021 йдеться про те, що військовослужбовці, військовозобов'язані та резервісти мають право вільно користуватися доступом до мережі та інформацією звідти, відповідно до Закону України "Про інформацію".
Але вони не мають права поширювати у будь-яких засобах масової інформації або в мережі інформацію,зокрема шляхом обробки, аналізу та узагальнення за допомогою спеціального програмного забезпечення, яка дозволяє визначити:
"Поширення такої інформації здійснюється в порядку, встановленому центральними органами виконавчої влади, у віданні яких знаходяться військові формування та правоохоронні органи, а також іншими державними і розвідувальними органами", - йдеться у тексті законопроекту.
Крім того, цей проект закону передбачає, що військові можуть балотуватися до місцевих рад і парламенту, а в разі перемоги на виборах будуть відряджені до відповідних частини. Однак, членство в партії для військових на час служби законопроект передбачає.
Час роботи військовослужбовця на виборній посаді в місцевій раді, де він працює на постійній основі, зараховується до вислуги років на військовій службі та вислуги у військовому званні.
А також для військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової військової служби, проектом закону встановлюється п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.
Раніше Інформатор повідомляв, що українська армія у березні отримає зразки ракетного комплексу «Нептун».
Також повідомлялося, українська армія б'є рекорди за кількістю в ній жінок, які служать.