Нардеп Бурмич заявив, що військові заговорили про завершення війни у першій половині цього року
Військові нібито заявили народним депутатам про те, що потрібно завершити війну в першій половині 2025 року. Причини пов'язані з ресурсами, озброєнням та допомогою від партнерів, заявив народний депутат Анатолій Бурмич від депутатської групи "Відновлення України". Нардеп засідає у парламенті попри те, що обирався від забороненої нині політичної партії ОПЗЖ.
Бурмич заявив про це ввечері 17 січня в ефірі "Новини.LIVE". Він запевнив, що мова про завершення війни у першій половині 2025 року йшла у Верховній Раді 15 січня під час зустрічі депутатів з представниками армії.
"У нас була позавчора зустріч з військовими, зустрічаються завжди раз на тиждень у голови Верховної Ради, то нам сказали, що бажано війну завершити в першій половині. Чому? Тому що це пов'язано з ресурсами, з допомогою, з озброєнням і допомогою партнерів. Так натякнули, не вникаючи, просто не розшифровуючи далі", – заявив він.
Бурмич додав, що війна буде завершена і, скоріше за все, будуть компроміси. На компроміси Україні йти доведеться, оскільки в іншому випадку нічого не завершиться.
"Не може бути такого, що мир може бути досягнутий без компромісу. Якщо щось буде не влаштовувати агресора, він просто буде продовжувати далі йти. Вистачить у нас далі ресурсів чи ні — це питання таке", – резюмував він.
Раніше Дональд Трамп у своїх заявах натякав на можливість завершення війни в Україні за "6 місяців". Проте, як виявилося, насправді мова йшла про можливі терміни зустрічі з Путіним, а не про припинення війни. Відповідаючи на запитання про гарантії безпеки для України, Трамп ухилився від відповіді. Американські медіа, зокрема CNN, вже внесли виправлення до своїх публікацій.
Кінець квітня стане ключовою датою - терміном завершення "100 днів" Келлога, які він визначив для спроби припинити війну. Однак поки не зрозуміло, чи цей план буде втілено, зважаючи на неоднозначну позицію США та високий рівень скепсису з боку міжнародних експертів. Україна наразі очікує конкретних пропозицій, які дозволять забезпечити стійкий мир та гарантії безпеки для країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.