Зокрема, він зустрівся з Умєровим, Сирським, Будановим, Малюком та іншими військовими, а також з представниками Кабміну
У п’ятницю, 15 березня, президент Володимир Зеленський провів низку військових нарад. Зокрема, зустрівся з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським та заслухав його доповідь про ситуацію на ключових ділянках фронту. Також зустрівся з іншими представниками військового керівництва країни, представниками Кабміну і оборонно-промислового комплексу.
Про це глава держави повідомив у Telegram. Він зазначив, що Сирський повернувся з Авдіївського напрямку, розповів при ситуацію там та на інших ділянках фронту. Разом вони узгодили подальші дії війська.
“Разом з Головкомом, начальником ГШ Анатолієм Баргилевичем, міністром оборони Рустемом Умєровим, головою СБУ Василем Малюком, начальником ГУР МО Кирилом Будановим і заступником Головнокомандувача ЗСУ, відповідальним за напрямок безпілотних систем, Вадимом Сухаревським визначили найуразливіші місця ворога, ті, де ми можемо завдати йому найбільшої шкоди. І будемо завдавати. Що більше російська держава втрачатиме і що більшою буде ціна її агресії, то ближчим буде справедливе завершення цієї війни”, – зазначив Зеленський.
Президент також провів нараду з представниками Кабміну, ОПК та інших відомств. Воно обговорили виробництво високотехнологічних дронів для проведення усіх операцій. За словами глави держави, в Україні є зброя, яка може бити по ворогу. Втім, вона повинна ставати далекобійнішою, масовішою та потужнішою, як він наголосив.
“Визначили відповідні завдання та терміни. Жоден російський теракт не повинен залишатися без відповіді”, – додав Зеленський.
Напередодні президент Зеленський підписав закон "Про внесення змін до закону "Про оборонні закупівлі". Цим документом має удосконалитися правове регулювання ціноутворення в оборонних закупівлях під час дії правового режиму воєнного стану. Згідно закону, максимальний рівень прибутку у складі ціни продукції оборонного призначення тепер встановлюватиме Кабмін.
У свою чергу, Верховна Рада ухвалила відповідний проєкт закону ще 22 лютого. Цей документ встановлює, що максимальний рівень прибутку у складі ціни продукції оборонного призначення встановлюватиме Кабмін. У випадку, якщо таке обмеження не встановлене, прибуток у своїй пропозиції встановлюватиме сам постачальник.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Віталій Кличко, мер Києва, заявив, що відповідальність за міст Патона лежить на державі через те, що міст виведено під велике будівництво. Проте, не зважаючи на це, ми спостерігаємо аварійний стан мосту протягом кількох років, який не покращується сам собою. Звертаємось до інфраструктурного експерта Дмитра Беспалова, щоб дізнатися його думку про перспективи цього мосту, а також хто конкретно має брати на себе відповідальність за його стан та можливі ризики аварійного збору.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.