Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Відносини росії та Вірменії погіршились через позицію країни-терориста щодо Нагірно-Карабаського конфлікту
Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його країна не є союзником росії у війні проти України. За його словами, вся влада країни відчуває “занепокоєння”.
Про це він сказав в інтерв’ю чеському телеканалу CNN Prima News. Прем’єр підкреслив, що Вірменія “не є союзником нікому”.
“Про це ніколи не говорилося вголос, але я думаю, що це видно: у війні з Україною ми не союзник росії. І наше почуття від цієї війни, від цього конфлікту – занепокоєння, тому що це безпосередньо впливає на всі наші відносини”, – підкреслив голова вірменського уряду.
Пашинян наголосив, що на Заході Вірменію вважають союзником держави-терориста. Втім, сама москва дотримується іншої думки, тому країна “не є союзником нікому”.
“Здається, що є спосіб лавірувати між усіма цими зіткненнями, але також правда в тому, що чим складнішою стає ситуація, тим більше звужується можливість лавірування. Ми лавіруємо не тому, що ми не маємо думки щодо ситуації, а тому, що в нас, на жаль, надто багато турбот, що не дає змоги нам бути більш залученими до розв'язання інших турбот”, – додав Пашинян.
Прессекретар російського диктатора володимира путіна Дмитро Пєсков прокоментував заяву вірменського прем'єра.
“У кремлі беруть до уваги слова Пашиняна, що в конфлікті в Україні Вірменія не союзник рф”, – зазначив він.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його країна та Азербайджан домовилися про взаємне визнання територіальної цілісності. Про це він заявив під час зустрічі з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, яка відбулася в москві.
Слід зазначити, що ще минулого року Європейський Союз закликав Вірменію сісти за стіл переговорів з Азербайджаном. Також в Європейському Союзі заявляли про готовність сприяти подоланню напруженості та продовжувати свою участь у забезпеченні сталого миру і стабільності на Південному Кавказі
Нагадаємо, раніше розповідали, як змінився Нагірний Карабах за рік війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.