«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Трек "Про тебе" описує стан легкості та розповідає про сильні емоції, які накривають з головою, коли здається, що ти готовий гори звернути заради того, до кого лине твоє серце. Це позитивна і яскрава пісня з дійсно літнім вайбом.
Міністерство закордонних справ Вірменії закликало своїх російських колег вжити негайних заходів, щоб покласти край недружнім діям щодо Вірменії
Міністерство закордонних справ Вірменії вручило російському послу ноту протесту. Пов'язано це з риторикою державних російських медіа та низки посадовців, яку в Єревані назвали відверто ворожою до вірменської влади. Вірменія невдоволена ворожою пропагандою, що транслюється на російських державних телеканалах.
Про це повідомляє Radar Armenia з посиланням на МЗС Вірменії. Зокрема, обурення в Єревані викликали образливі висловлювання, що лунали в етері, а також публічні нападки на діяльність уряду Вірменії.
У дипломатичному документі йдеться про «відкрито недружню та систематично ворожу» пропаганду з боку російських державних телеканалів.
«Такі заяви є абсолютно неприйнятними, особливо на тлі нещодавніх візитів високого рівня між нашими країнами, які, здавалося б, були покликані зміцнити двосторонні відносини», — заявили в МЗС.
Окремо Єреван відреагував на висловлювання деяких депутатів Держдуми РФ, які розкритикували затримання осіб, підозрюваних у спробі держперевороту. У Вірменії ці заяви назвали «грубим втручанням у внутрішні справи» та абсурдними, адже дії правоохоронців спрямовані на захист конституційного ладу.
Протест Єревана пов’язаний, зокрема, зі справою архієпископа Вірменської апостольської церкви Мікаеля Аджапахяна, керівника Ширакської єпархії. Наприкінці червня Генпрокуратура Вірменії порушила кримінальне провадження проти нього за підозрою у закликах до державного перевороту, зроблених в інтерв’ю ще в лютому 2024 року.
При спробі затримати архієпископа виникли сутички між силовиками та духовенством. Зрештою, щоб уникнути ескалації, правоохоронці залишили монастирську територію, а сам Аджапахян згодом добровільно прибув до Єревана, де зустрівся зі слідчими.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.