Вірменія ратифікувала Римський статут: чому це погано для путіна

Читать на русском

У росії пригрозили Вірменії негативними наслідками через ратифікацію Римського статуту

Читать на русском
Римський статут
Тепер Вірменія зобов'язана арештувати володимира путіна

У росії пригрозили Вірменії негативними наслідками через ратифікацію Римського статуту

Парламент Вірменії ратифікував Римський статут Міжнародного кримінального суду у вівторок, 3 жовтня. Це означає, що держава зобов'язана арештувати російського диктатора володимира путіна згідно з ордером на його арешт від МКС. Опозиційні вірменські фракції бойкотували це рішення.

Про це повідомляє місцеве видання Trend. Повідомляється, що під час засідання парламенту опозиційні фракції "Вірменія" та "Честь маю" бойкотували обговорення Римського статуту та залишили зал. Однак це не завадило отримати необхідну кількість голосів.

Вірменія підписала Римський статут ще у 1999 році, але не ратифікувала його. 1 вересня 2023 року вірменський уряд направив до парламенту проєкт ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

"МЗС рф попереджало, що ратифікація Вірменією Римського статуту МКС матиме негативні наслідки для російсько-вірменських відносин", - нагадало видання.

Ордер на арешт путіна

У березні 2023 року Міжнародний кримінальний суд (МКС) видав ордер на арешт російського президента володимира путіна, а також російського дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової. Їх звинуватили у незаконній депортації дітей з окупованих територій України до росії. Держави, які ратифікували Римський статут МКС, зобов'язані арештувати путіна та передати до Гааги, як тільки він ступить на їхню територію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.