Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Карантинні обмеження через COVID скасували, і люди не розуміють, чи потрібна документація про вакцинацію
Епідемії коронавірусу більше немає, хоча його нові штами продовжують інфікувати людей. Карантинні обмеження зняли ще кілька місяців тому. Але у багатьох українців залишились COVID-сертифікати про вакцинацію. Людей цікавить, чи можуть вони ще знадобитися.
На офіційному сайті Міністерстві здоров'я надали роз'яснення з цього приводу. Сертифікати, хоч і не здаються потрібними, але продовжують діяти.
"В Україні через завершення карантинних обмежень використання та наявність COVID-сертифіката не є обов’язковими", - кажуть у МОЗ.
Водночас зауважують, що кожна держава ухвалює самостійні рішення про запровадження чи скасування карантинних обмежень. А тому COVID-сертифікати можуть знадобитися тим, хто подорожує.
Також нагадують, що COVID-сертифікати використовуються в межах Глобальної мережі цифрових документів охорони здоровʼя ВООЗ та Довірчої мережі охорони здоровʼя ЄС. Сертифікат за бажання можна отримати й зараз.
"Щоби отримати СОVID-сертифікат в Україні, достатньо після вакцинації (тесту, одужання) авторизуватись у застосунку або на порталі державних послуг Дія та подати відповідний запит. Документ зʼявиться у Дії через короткий час, якщо дані про вакцинацію вже внесені до електронної системи охорони здоровʼя", - пояснили у міністерстві.
Нещодавно в Україні виявили десять випадків інфікування Еріс - це новий підвид штаму COVID-19. Випадки захворювання зафіксували у шести областях. Люди захворіли у Дніпропетровській Закарпатській, Сумській, Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях. Така широка географія свідчить про те, що в осінньо-зимовий період буде чимало хворих, але медики впевнені, що епідемії не буде.
Лікарі нагадують, що для захисту від тяжкого перебігу COVID-19 необхідно пройти курс із трьох щеплень. Дві дози вакцинації - це основа, а третя є бустерною. ЇЇ вводять через п’ять місяців після первинної.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.