Відвідувачка Сільпо періодично викрадала у дитячому візочку товар на 5 711 гривень - що вирішив суд

Жінка, яку визнали винною у крадіжці товару з Сільпо, пояснила, що крала товар, оскільки немає заробітку

Сільпо
Жінка обікрала Сільпо на 5 711 гривень через скрутне матеріальне становище

Жінка тричі обкрадала Сільпо, вивозячи товар у дитячому візочку. Вона спричинила супермаркету збитків на 5 711 гривень. За її словами, крадіжки скоювала через скрутне матеріальне становище. Про це йдеться у вироку Дніпровського районного суду Києва, опублікованому 6 жовтня 2023 року. 

05.08.2023 року жінка у супермаркеті «Сільпо» взяла з полиць ляльку, креветки, ковбасу та інший товар та поклала до дитячого візочка, пройшла повз касову зону та покинула приміщення, а викраденим майном розпорядилася на власний розсуд, чим завдала матеріальної шкоди ТОВ «Сільпо Фуд» на загальну суму 1 059 гривень. Крім того, 06.08.2023 року вона поцупила у «Сільпо» дві ляльки, шість іграшок, дев'ять упаковок соків, чотири чизбургери на загальну суму 1 616 гривень.

01.09.2023 року жінка винесла з «Сільпо» шість дитячих наборів, дві крейди для волосся, фарбу для волосся, іграшку, два напої «Chupa Chups диня з вершками», дев'ять упаковок соків, дві банки пива. Вона спричинила збитків на загальну суму 3 036 гривень.

На судовому засіданні жінка визнала вину в повному обсязі. Вона підтвердила, що 05.08.2023 року, 06.08.2023 року та 01.09.2023 року, під час дії воєнного стану, здійснила крадіжки майна. Громадянка пояснила, що є переселенкою, населений пункт, де проживала тимчасово окупований, наразі мекає в орендованій кімнаті, має малолітню дитину, якій всього рік, не має заробітку, оскільки має дбати про дитину, а тому вимушено викрадала вказані товари, про що жалкує. 

Яке покарання обрав суд? 

Суд визнав жінку винною у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Їй призначили покарання:

  • за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185 КК України, із застосуванням ст. 69 КК України, у вигляді 4 років позбавлення волі;
  • за ч. 4 ст. 185 КК України - у вигляді 5 років позбавлення волі.

Відповідно до ст. 70 КК України громадянці обрали остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України її звільнили від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік, однак вона має виконувати певні обов'язки, а саме: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання або роботи; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube