Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Частину робочого дня кавалерія витрачає на фото з перехожими
В теплу пору року до лав патрульної поліції приєднуються помічники - коні. Кавалерія в основному патрулює парки, де не можуть патрулювати копи на авто чи мотоциклах. Як стати авторитетним вершником для молодого коня, як затримують порушників верхи на конях та хто має прибирати за тваринами. Про це та інше розповіли “Інформатору” працівники кінної поліції.
Василь та Павло разом зі своїми конями зустріли нас у Голосіївському парку. Це одне з місць їхнього патрулювання. Тут багато холмів, але на конях можна швидко дістатись з одного краю в інший. "Найчастіші порушення тут: багаття, розпиття напоїв та розкладання наркотиків"-, каже патрульний.
На питання чи доводилось переслідувати порушника на конях хлопці відповідають з посмішкою. Адже ще ніхто не ризикував сперечатись у швидкості проти коня, та й коли така велика тварина біжить позаду, то бажання втекти одразу зникає.
Принц та Фристайл (так звати коней) молоді та дуже активні. Вони не виглядають стомленими після кількох годин патрулювання, навпаки: дуже непосидючі й прагнуть руху. Окрім прямих обов'язків кавалерія ще й частину робочого дня витрачає на фото з гостями парку. Діти просять погладити коней і копи не відмовляють. Живуть ці тваринки на Іподромі, вони - власність держави. Доглядають за ними також поліцейські.
Але є і ті хто, хто скаржиться на...природні потреби коней. Точніше купи відходів життєдіяльності після них. Василь каже, що деякі кавалерії Європи використовували спеціальні мішки, які прив'язували під коня. Але згодом від цього відмовились, бо тварина стає нерухливою, їй натирає живіт. "Намагаємось водити їх на зелену зону. вглиб парку, аби там вони робили свої справи. І добриво для дерев, і людям не заважає", - каже вершник.
Цікаво, що кінна поліція з'явилася ще на початку 20 сторіччя і попри прогрес і появу автівок досі існує. Окрім патрулювання парків кавалерію використовують і на урочистих заходах.
Раніше "Інформатор" дізнавався, як службові собаки наближають перемогу України. Також ми розказували, як патрулюють вулиці копи на мотоциклах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.