“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
За проголосували 255 депутатів
Верховна рада ухвалила у другому читанні та загалом так званий ресурсний законопроект №5600. Його підтримали 255 депутатів.
Про це повідомляє Інформатор .
Цей законопроект №5600 називають "антиахметівським", тому що в ньому пропонується підвищити розмір ренти, зокрема і на видобуток залізної руди. В Україні видобутком руди займаються кілька підприємств, практично всі належать олігархам, найбільшу частку у цьому бізнесі займає Рінат Ахметов. За словами екс-нардепа Сергія Лещенка, в останній момент до тексту законопроекту повернули норму, за якою при обрахуванні ренти на видобуток залізняку не вираховуватимуть вартість фрахту, перевезення Укрзалізницею та перевалки в портах. Тобто рента рахуватиметься у відсотках від вищої бази.
Серед змін:
Згідно з документом, до 1 січня 2024 року податкове зобов'язання з податку на прибуток залежить від сплати завантаженої електроенергії. В інтерв'ю виданню Forbes голова комітету з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев уточнив, що законопроект №5600 може принести до бюджету 20–25 млрд. грн. Сільськогосподарський податок – 10 млрд. грн.; акциз на алкоголь та тютюнові вироби – 3 млрд грн; екологічний податок – 2,1 млрд. грн.; скасування мораторію на нормативну оцінку землі – 2,2 млрд грн; скасування спрощеного оподаткування для виробників птиці – 1 млрд. грн.
"Від податку на залізну руду ми розраховували отримати 3,5 млрд грн, але, враховуючи зниження ціни на світових ринках, ця цифра буде меншою", – сказав Гетьманцев.
Зазначимо, детальніше про податки «антиахметівського» закону читайте тут .
Нагадаємо, в Україні податківці прикривали підприємства, які не сплачували податки. Крім того, народного депутата звинувачують у несплаті податків на 118 мільйонів гривень.
Також Інформатор писав, які активи українці можуть не декларувати .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .