“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У комісії погодилися, що не можна ставити під загрозу антикорупційні реформи
Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з главою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо, у якій сторони обговорили скандальне рішення Конституційного суду щодо скасування низки антикорупційних норм. Глава комісії запропонував провести експертизу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента .
«Джанні Букіккіо запропонував експертизу Венеціанської комісії у цій складній ситуації. Він також зазначив, що в будь-якому випадку не можна ставити під загрозу такі важливі питання, як існування Вищого антикорупційного суду, діяльність Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, земельну реформу», - йдеться у повідомленні.
Також Венеціанська комісія підготувала більше 150 висновків і експертних оцінок законопроектів і законів України щодо судочинства, антикорупційного суду тощо.
Крім того, голова Венеціанської комісії зазначив, що «спільною метою сьогодні є відновлення довіри до судової системи і особливо до Конституційного суду».
У свою чергу, Зеленський запросив Венеціанську комісію до спільної роботи над судовою реформою в Україні.
Венеціанська комісія - консультативний орган з конституційного права, створений при Раді Європи у 1990 році. З 2002 року брати участь в роботі комісії можуть і країни, що не входять до РЄ. Сесії проходять у Венеції, звідки і неофіційна назва комісії.
Нагадаємо, українська громадськість вже кілька день «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора.
Також повідомлялося, які судді голосували за скандальне рішення КСУ і що про них відомо.