“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Розповідаємо усі нюанси
АВТОР: АДВОКАТ ПРАВА
Купа весільних подарунків для молодят – справа приємна. Їх приймають разом, користуються ними разом. Однак при розлученні подароване на весілля майно не здається таким вже загальним.
Нерідко подружжя поділяє подарунки за принципом: «мої родичі чи друзі подарували, значить – моє». Але при розподілі немає значення, чиї друзі чи родичі дарували. Важливо, кому подароване майно – одному з представників подружжя або обом. Найчастіше подарунок на весілля дарують молодятам, і це весільна традиція.
Таким чином, подароване майно є спільним,та під час розлучення підлягає розділенню. Однак якщо один з подружжя доведе, що подарунок подарували на весілля особисто йому, майно визнають особистою власністю.
Довести у суді факт дарування у такій ситуації - справ не дуже проста. Доказами можуть бути свідчення дарувальників, інших присутніх при даруванні осіб, речові докази (наприклад, коштовний годинник з написом), письмові докази (договір дарування). Якщо є документальне підтвердження факту дарування, свідчення суд не бере до уваги.
Це матеріал рубрики "Блог". Позиція редакції може збігатися з думкою автора колонки.