“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Розповідаємо усі нюанси
АВТОР: АДВОКАТ ПРАВА
Купа весільних подарунків для молодят – справа приємна. Їх приймають разом, користуються ними разом. Однак при розлученні подароване на весілля майно не здається таким вже загальним.
Нерідко подружжя поділяє подарунки за принципом: «мої родичі чи друзі подарували, значить – моє». Але при розподілі немає значення, чиї друзі чи родичі дарували. Важливо, кому подароване майно – одному з представників подружжя або обом. Найчастіше подарунок на весілля дарують молодятам, і це весільна традиція.
Таким чином, подароване майно є спільним,та під час розлучення підлягає розділенню. Однак якщо один з подружжя доведе, що подарунок подарували на весілля особисто йому, майно визнають особистою власністю.
Довести у суді факт дарування у такій ситуації - справ не дуже проста. Доказами можуть бути свідчення дарувальників, інших присутніх при даруванні осіб, речові докази (наприклад, коштовний годинник з написом), письмові докази (договір дарування). Якщо є документальне підтвердження факту дарування, свідчення суд не бере до уваги.
Це матеріал рубрики "Блог". Позиція редакції може збігатися з думкою автора колонки.