«Я думаю, Зеленський - сильний хлопець. І з ним нелегко мати справу»
Це чуттєвий діалог двох душ, що шукають прийняття у час внутрішньої кризи. Історія, де кожне слово, як сповідь, а кожен погляд, як виклик. Тут немає правильного чи грішного. Є тільки любов, що не питає дозволу.
Розповідаємо усі нюанси
АВТОР: АДВОКАТ ПРАВА
Купа весільних подарунків для молодят – справа приємна. Їх приймають разом, користуються ними разом. Однак при розлученні подароване на весілля майно не здається таким вже загальним.
Нерідко подружжя поділяє подарунки за принципом: «мої родичі чи друзі подарували, значить – моє». Але при розподілі немає значення, чиї друзі чи родичі дарували. Важливо, кому подароване майно – одному з представників подружжя або обом. Найчастіше подарунок на весілля дарують молодятам, і це весільна традиція.
Таким чином, подароване майно є спільним,та під час розлучення підлягає розділенню. Однак якщо один з подружжя доведе, що подарунок подарували на весілля особисто йому, майно визнають особистою власністю.
Довести у суді факт дарування у такій ситуації - справ не дуже проста. Доказами можуть бути свідчення дарувальників, інших присутніх при даруванні осіб, речові докази (наприклад, коштовний годинник з написом), письмові докази (договір дарування). Якщо є документальне підтвердження факту дарування, свідчення суд не бере до уваги.
Це матеріал рубрики "Блог". Позиція редакції може збігатися з думкою автора колонки.