Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Популярний співак має шанси потрапити в ряди "іноагентів" і отримати серйозний вирок в росії
Керівник Федерального проєкту з безпеки та боротьби з корупцією рф Віталій Бородін звернувся до російського генпрокурора Ігоря Краснова із заявою. Він просить перевірити, чи не переказує співак Валерій Меладзе кошти на підтримку Збройних Сил України. Та звинувачує його у симпатії до України і критиці російської "спецоперації".
Про це повідомляє Украина Сейчас.
На Меладзе донесли у кращих традиціях 1937 року. Віталій Бородін підозрює, що співак не просто так висловився на підтримку війни під час свого концерту в ОАЕ. На його думку, справа може бути набагато серйознішою. Валерій Меладзе, на думку Бородіна, може підтримувати Україну не лише словами, а й грішми. Зокрема, фінансуючи українську армію.
Тепер на Меладзе чекає неприємна процедура перевірки щодо його причетності до цього "злочину". І зрозуміло: якщо захочуть - знайдуть все, чого навіть не було. Він має усі шанси потрапити в ряди "іноагентів" росії.
Валерій Меладзе засудив російську агресію проти України ще від перших днів. Але його риторика була млявою, в стилі "я за мир", "зупиніть убивства людей" і таке подібне. Не так категорично і відкрито підтримав Україну, як це зробили, скажімо, Лія Ахеджакова, Олександр Невзоров чи Андрій Макаревич. Але навіть за цей спіч "ні про що" співак потрапив до негласного "чорного списку" артистів, з якими не рекомендують співпрацювати організаторам концертних заходів.
Здебільшого співак виступає поза межами росії. У січні на виступі в Дубаї він не зміг відмовити одному зі своїх шанувальників та відповів на гасло "Слава Україні!" - "Героям слава!" Але - знову ж - без ентузіазму, тихенько, трохи відвернувшись від камери.
Кілька днів тому українські журналісти намагались поговорити з Меладзе у Куршевелі й дотиснути - то яка ж його позиція? Але говорити на камеру Меладзе відмовився. Складається враження, що він хоче усидіти на двох стільцях. Але в часи війни це навряд чи вдасться.
У росії йому й раніше погрожували повним припиненням гастрольної діяльності, вилученням із медійного життя. І навіть - позбавлення звань, нагород та громадянства. А тепер ще й "шиють" зраду і кримінальну справу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.