"Слід" - пісня, що діє як заспокійливе. Поєднання теплого вайбу гурту mine і щирості IRYN дарує відчуття обіймів друга, який розуміє твої думки про життя. Ми всі замислюємось над правильністю рішень і тим, що робить нас хорошими людьми. Але минуле нас не визначає. Іноді, щоб почалось щось нове й прекрасне, треба відпустити старі тривоги.
Така затримка не є значущою для здоров'я жінок
Вакцинація від коронавірусу може вплинути на менструальний цикл у жінок. Вакцина провокує затримку місячних.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Science .
У жінок, які були вакциновані проти COVID-19, спостерігалася затримка менструації на день порівняно з тими, хто не був вакцинований.
На тривалість місячних, на думку американських дослідників, вакцина не впливає.
У дослідженні взяло участь чотири тисячі людей. Його опублікували в журналі "Акушерство та гінекологія".
Було вакциновано близько 2,4 тисяч учасників, більшість з яких вакцинували Pfizer - 55%, Moderna - 35% і Johnson & Johnson - 7%.
Для порівняння до дослідження включили близько 1,5 тисяч невакцинованих жінок.
Дослідження, на думку фахівців, може допомогти протистояти дезінформації про вакцини на цю тему, яка широко поширена у соціальних мережах.
Адже незначне збільшення тривалості менструального циклу клінічно не значуще. Будь-які зміни тривалістю менше 8 днів класифікуються Міжнародною федерацією гінекології та акушерства як нормальні.
Для довідки. Періодичні цикли зазвичай тривають близько 28 днів, і може змінюватись протягом життя жінки. Він також може змінитись під час стресу.
Раніше Інформатор повідомляв, що мазок з носу не виявляє штам «Омікрон» у перші дні зараження.
Також ми писали, що ВООЗ назвала причину появи нових штамів COVID-19.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .