“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Таким чином в ЄС планують «гарантувати безпеку і недискримінацію» для всіх верств суспільства
У четвер, 12 листопада, Європейський союз оприлюднив свою першу стратегію поліпшення прав лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів, недвійкових, інтерсексуальних і гомосексуальних людей. В ЄС стурбовані, що такі люди все ще стикаються з широко поширеною дискримінацією, особливо в Польщі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на агентство Associated Press.
Європейська комісія має намір розширити перелік злочинів на ґрунті гомофобії, за які передбачається відповідальність перед законом. Крім цього, планується запропонувати нові закони, що гарантують, що одностатеве батьківство буде визнано в усіх 27 країнах-членах ЄС, і забезпечити, щоб проблеми ЛГБТ-спільноти краще відбивалися у політиці блоку.
«Мова йде не про ідеологію. Мова йде не про те, щоб бути чоловіком або жінкою. Йдеться про кохання. Ця стратегія проти нікого не спрямована. Це нікого не ставить на п'єдестал. Але мова йде про гарантування безпеки і недискримінації для всіх», - заявила віце-президент комісії Віра Журова.
Комісія заявила, що в справі забезпечення рівності ЛГБТ-спільноти досягнуто певного прогресу, але, згідно з європейським опитуванням за основними правами у 2019 році, близько 43% людей все ще відчувають дискримінацію за ознакою їхньої сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Вважається, що коронавірусні обмеження посилюють ситуацію, змушуючи деяких молодих людей залишатися в місцях, де вони можуть зіткнутися з насильством, ворожістю та залякуванням.
Як приклад наводять Польщу, де президент і деякі інші посадові особи в уряді правого крила назвали рух «За цивільні права ЛГБТ» загрозою гетеросексуальним сім'ям та римо-католицьким цінностям країни.
Зростання ворожості змусило багатьох поляків, які ідентифікують себе як геїв, бісексуалів, лесбіянок чи трансгендерів, живуть в гніві або страху, а деякі емігрували, - заявляють у ЄК.
«Ми все ще далекі від повного прийняття ЛГБТ-спільноти. Разом з державами-членами ЄС я вірю, що ми зможемо зробити Європу кращим і безпечним місцем для всіх», - заявила комісар ЄС з питань рівності Хелена Даллі.
Цей план спрямований на боротьбу з дискримінацією, особливо на європейському ринку праці, забезпечення безпеки людей за допомогою нових законів і розширення переліку злочинів на ґрунті ненависті, розширення прав ЛГБТ-спільноти по всьому світові через зовнішню політику ЄС та політику сусідства.
Також Інформатор писав, що в ЄС розповіли, чому не збираються купувати російську вакцину від COVID-19 .