Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Якби країни Північноатлантичного альянсу надали Залужному це озброєння, він би міг досягти прориву
Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що у НАТО є озброєння для того, щоб забезпечити Україні технологічний прорив у війні. Однак, за словами міністра, західні союзники продають його третім країнам. Така заява пролунала сьогодні, 28 листопада.
Про це він повідомив перед зустріччю глав МЗС у Брюсселі. Вона відбулась перед нарадою міністрів МЗС Північноатлантичного альянсу.
"Я знаю, що у нас зараз є озброєння, які потрібні Україні. Вони тут, вони не використовуються, ми відправляємо їх до третіх країн, ми продаємо їх будь-куди, але не відправляємо Україні. Ми можемо це зробити, і це могло б дати той технологічний прорив, про який просить генерал Залужний", - каже міністр.
За словами глави МЗС Литви, якби країни Північноатлантичного альянсу надали Залужному це озброєння, він би міг адаптувати свою стратегію. Тим самим досягти прориву російських позицій.
Нагадаємо, що головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний у статті для The Economist писав, що війна проти росії переходить у позиційну фазу або у "глухий кут". За словами главкому, українська армія потребує технологічного прориву.
"Так само, як і в Першій світовій війні, ми досягли рівня технологій, який ставить нас у глухий кут. Глибокого і красивого прориву, швидше за все, не буде", - заявив Залужний.
Також Залужний повідомив про ризики, які наразі стоять перед Україною. Зокрема, це перехід від "маневрених" дій у війні з рф до позиційних боїв на виснаження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.