“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Україна відновлює енергетичні мережі після понад 1200 атак ракетами та дронами з боку росії під час опалювального сезону 2022-2023. 43% магістральних мереж було пошкоджено
Українська енергосистема зазнала серйозних пошкоджень в результаті багаторазових атак з боку російських окупантів під час останнього опалювального сезону. Окупанти випустили понад 1,2 тис. ракет та дронів, що призвело до масштабних пошкоджень майже половини магістральних мереж, а також всіх теплових та гідроелектростанцій в Україні.
Попри ці виклики, українські енергетики зробили значний прогрес у відновленні пошкодженої енергетичної інфраструктури. Зараз справно працює 80% пошкодженої магістральної мережі, а ремонтні бригади, які налічують понад 1,5 тис. фахівців, продовжують працювати над відновленням обладнання, що яскраво підтверджує інфографіка від "Укренерго".
Зазначається, що відновлення та захист високовольтної мережі "Укренерго" цього року коштуватиме майже $1 млрд.
Українська енергосистема готується до наступного опалювального сезону, але відсутні гарантії, що російські атаки припиняться.
Попри труднощі, пов'язані з енергетичними шантажем росії, Європа пройшла опалювальний сезон і французький оператор RTE оголосив про успішне його зевершення.
Найгірший розвиток ситуації у ході оплювального сезону 2022-2023 передбачав активацію червоного сигналу у застосунку Ecowatt, який дозволяє контролювати споживання енергії та попереджувати про її відімкнення.
Проте завдяки теплій осені та збереженню енергії, попит на електроенергію в Франції знизився на 9% від. Крім того, країна зуміла імпортувати достатньо електроенергії, щоб задовольнити свій попит.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, коли та на скільки українцям піднімуть тарифи на електроенергію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.