«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Частка побутових випадків антисемітизму не зросла
В Україні загальна кількість випадків проявів антисемітизму у 2020 році є незначною. Зафіксували 49 випадків.
Про це йдеться в звіті «Антисемітизм в Україні-2020», - передає Інформатор .
В організації зазначили, що рівень антисемітизму в Україні залишився без змін. Частка побутових випадків антисемітизму не зросла навіть з урахуванням соціальної напруженості в світі навколо пандемії COVID-19 і ситуації навколо паломництва брацлавських хасидів до Умані.
Однак збільшилася кількість проявів антисемітизму в соціальних мережах, і сталося 5 випадків фізичного насильства на ґрунті антисемітизму: у Вінниці, Маріуполі, 2 в Умані і ще 1 - під Бердянськом.
«Зберігається тенденція з незаконною відмовою у відкритті кримінальних проваджень та припиненням розслідування без об'єктивних причин», - відзначили в організації.
Об'єднана єврейська громада України отримала листа на підтримку прийняття визначення антисемітизму на державному рівні від 118 єврейських громад України та готова передати їх до Верховної Ради України.
Для довідки: Антисемітизм - одна з форм національної нетерпимості, яка виражається у ворожому ставленні до євреїв як до етнічної групи.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Умані з ножем напали на 17-річного хасида. Крім того, 7 іноземцям, які з метою паломництва планували потрапити до Умані та задля цього незаконно перетнули кордон з Угорщиною, на 5 років заборонили в'їзд до України .