"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Її оперувала команда хірургів
У Львові вперше в Україні прооперували 13-річну дівчинку за допомогою робота Da Vinci. У неї була вроджена патологія кишечника.
Про це повідомив глава клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук, передає Інформатор .
Пацієнтка народилася з патологією кишечника, проблему тричі намагалися усунути під час операцій, але складні хірургічні втручання лише погіршили стан.
"У дитини розвинулася рецидивуюча кишкова спайкова непрохідність. Вона страждала від болю, що супроводжувалася блювотою. Численні госпіталізації та медикаментозне лікування тільки тимчасово полегшували її стан. Без ще однієї операції дівчинка не просто страждала б, а був ризик виникнення гострої кишкової непрохідності та навіть некрозу, а це вже питання життя", - заявив Самчук.
Батьки дівчинки дізнавшись про наявність системи "Da Vinci" звернулися за допомогою.
«Фахівці зробили три проколи розміром по вісім міліметрів кожен. У черевній порожнині дитини розмістили камеру, яка транслювала на монітор зображення у тривимірній проекції з 20-кратним збільшенням. Це все одно що зазирнути всередину пацієнта, не розрізаючи його. Хірург, який сидів за пультом, поклавши руки на надчутливі сенсори, мав додатково ще дві «руки» і ліквідував множинні спайки з мінімальною травматизацією здорових тканин. На адгезіолізіс, тобто, ліквідацію спайок, пішло майже три години», - зазначив Самчук.
Дівчинку більше не турбує біль в животі, вона встає з ліжка і вже навіть ходить коридором. Попереду її чекає тривала реабілітація.
Нагадаємо, компанія Meest придбала для львівської лікарні надсучасну хірургічну робот-систему da Vinci. Крім того, у Львові робот-хірург Da Vinci провів першу операцію.
Також Інформатор писав, що у Львові провели чотири трансплантації,донором яких став 28-річний померлий чоловік.