“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Тарифи на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива не змінилися
В Україні в березні поточного року споживчі ціни в порівнянні з лютим зросли на 1,7%, з початку року - на 4,1%. У порівнянні з березнем 2020 року інфляція виросла на 8,5%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Державної служби статистики.
У березні подорожчали продукти харчування і безалкогольні напої на 2,1%, найбільше подорожчала соняшникова олія, фрукти та цукор.
На 2,8-0,3% зросли ціни на м'ясо птиці, фрукти, хліб, яловичину, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, сметану, масло, кисломолочну продукцію. При цьому, на 0,6% подешевшали яйця.
Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби піднялися на 0,7%.
Ціни на транспорт зросли на 1,8%, проїзд у залізничному пасажирському транспорті - на 4,4%, автодорожній транспорт - на 1,6%.
До речі, тарифи на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива не змінилися.
Нагадаємо, в Україні стабілізувалися ціни на цукор.На сьогодні роздрібна ціна на цей продукт - 24,5 грн за кілограм.
Також інформатор писав про причини підвищення цін на продукти в Україні .