Головна
Україна
Події
16:17, 4 Липня
Информатор UA

Интро

На території України знайшли понад 1 600неідентифікованих тіл. Але ця картина не є повною, бо певна кількість територій ще знаходиться під окупацією. Про це в інтерврозповіла заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, передає Інформатор. "На території України, за даними Нацполіції, наразі маємо більше 1 600 неідентифікованих тіл. Але певна кількість територій ще знаходиться під окупацією, і ми розуміємо, що ця картина не повна", - заявилаПавліченко. Як приклад вона привелаКиївську область, де найбільше знайшли закатованих тіл мирних громадян. "У кожному окремому випадку тіло оглядали і направляли на експертизу, встановлювалася причина смерті. Але хочу сказати, що не завжди можуть провести експертизу на предмет сексуального насильства", - говоритьПавліченко. Вона пояснила, що, наприклад, якщо говорити про ту ж Київську область, то там дуже багато знаходили повністю обгорілих тіл. "І в такому стані тіло вже не може піддаватися жодним експертизам. І ми розуміємо, що окупанти спалювали тіла, щоб приховати сліди інших злочинів. Тому там, де можливо проводити експертизу на предмет сексуального насильства, - там їх проводять", - додалаПавліченко. Нагадаємо,в Україні через війну зникли безвісти більше 10 тисяч людей. Крім того,відновлять виплати полоненим. Такожписав, як в Українішукають безвісти зниклих та загиблихза ДНК. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

В Україні знайшли понад 1 600 неідентифікованих тіл, найбільше - у Київській області

Читать на русском
В Україні знайшли понад 1 600 неідентифікованих тіл, найбільше - у Київській області

Окупанти спалювали тіла, щоб приховати сліди інших злочинів

На території України знайшли понад 1 600 неідентифікованих тіл. Але ця картина не є повною, бо певна кількість територій ще знаходиться під окупацією.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповіла заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, передає Інформатор.

"На території України, за даними Нацполіції, наразі маємо більше 1 600 неідентифікованих тіл. Але певна кількість територій ще знаходиться під окупацією, і ми розуміємо, що ця картина не повна", - заявила Павліченко.

Як приклад вона привела Київську область, де найбільше знайшли закатованих тіл мирних громадян.

"У кожному окремому випадку тіло оглядали і направляли на експертизу, встановлювалася причина смерті. Але хочу сказати, що не завжди можуть провести експертизу на предмет сексуального насильства", - говорить Павліченко.

Вона пояснила, що, наприклад, якщо говорити про ту ж Київську область, то там дуже багато знаходили повністю обгорілих тіл.

"І в такому стані тіло вже не може піддаватися жодним експертизам. І ми розуміємо, що окупанти спалювали тіла, щоб приховати сліди інших злочинів. Тому там, де можливо проводити експертизу на предмет сексуального насильства, - там їх проводять", - додала Павліченко.

Нагадаємо, в Україні через війну зникли безвісти більше 10 тисяч людей. Крім того, в Україні відновлять виплати полоненим.

Також Інформатор писав, як в Україні шукають безвісти зниклих та загиблих за ДНК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.