Головна
Україна
Події
21:09, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Триває обов'язкова безплатна евакуація цивільних з Донецької області. Оселитися можна в Кіровоградській області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, передає Інформатор. "За перші два дні можливістю безкоштовно виїхати за межі області скористалися 211 людей. Сьогодні ще 175 вирушили з Покровська до Олександрії та Кропивницького", - зазначив він. Кириленко також зазначив, що для того, щоб безкоштовно виїхати до безпечного регіону та врятувати свою родину від постійних обстрілів і холодів узимку, необхідно: залишити заявку за телефоном 0988903318; дістатися до місця збору, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного потягу у Покровську; сісти на безкоштовний потяг до Кропивницького, отримати одноразову грошову допомогу на станції Кропивницький або Олександрія; оселитися у Кіровоградській області - це безкоштовно. Влада надає такі соціальні гарантії: безкоштовне житло; безкоштовне харчування; гуманітарна допомога; психологічна допомога; медична допомога тощо; соціальний супровід під час оформлення допомоги від міжнародних організацій через платформу "єДопомога". На Кіровоградщині працює Call Center Донецької ОВА, де переселенці з Донеччини можуть отримати допомогу в соціальній, культурній та психологічній сферах. Нагадаємо, окупанти примусово "евакуюють" мирних мешканців Харківської області до палаточних таборів у рф. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Триває обов'язкова безплатна евакуація цивільних з Донецької області: як потрапити у список

Читать на русском
Триває обов'язкова безплатна евакуація цивільних з Донецької області: як потрапити у список

Оселитися можна в Кіровоградській області

Триває обов'язкова безплатна евакуація цивільних з Донецької області. Оселитися можна в Кіровоградській області. 

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, передає Інформатор

"За перші два дні можливістю безкоштовно виїхати за межі області скористалися 211 людей. Сьогодні ще 175 вирушили з Покровська до Олександрії та Кропивницького", - зазначив він. 

Кириленко також зазначив, що для того, щоб безкоштовно виїхати до безпечного регіону та врятувати свою родину від постійних обстрілів і холодів узимку, необхідно:

  • залишити заявку за телефоном 0988903318;
  • дістатися до місця збору, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного потягу у Покровську;
  • сісти на безкоштовний потяг до Кропивницького, отримати одноразову грошову допомогу на станції Кропивницький або Олександрія;
  • оселитися у Кіровоградській області - це безкоштовно.

Влада надає такі соціальні гарантії:
• безкоштовне житло;
• безкоштовне харчування;
• гуманітарна допомога;
• психологічна допомога;
• медична допомога тощо;
• соціальний супровід під час оформлення допомоги від міжнародних організацій через платформу "єДопомога".

На Кіровоградщині працює Call Center Донецької ОВА, де переселенці з Донеччини можуть отримати допомогу в соціальній, культурній та психологічній сферах.

Нагадаємо, окупанти примусово "евакуюють" мирних мешканців Харківської області до палаточних таборів у рф. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.