Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зараз в реєстрі вже знаходиться 46 800 справ
В Україні знову відкрили Реєстр корупціонерів. За 9 місяців 2023 року до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення, було внесено 4294 справи. Це на 1586 справ більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це повідомляє сервіс "Опендатабот". Зараз до реєстру мають доступ усі журналісти, активісти та громадяни.
Аналітики, кажуть що за 2021 рік було додано 6850 справ, за 2022 рік - 2708 корупційних справ, за 9 місяців 2023 року - 1586. Загалом у реєстрі міститься інформація про 46 800 осіб, які вчинили корупційні правопорушення.
Також вони зазначають, що найбільш поширеними причинами потрапляння до реєстру є порушення вимог фінансового контролю, порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, хабарництво.
Штрафи - найпоширеніше покарання за корупцію. У 33 908 випадках правоохоронці та судді винесли штрафи на суму 850 грн кожний. Позбавлення волі застосували у 3285 випадках, а конфіскацію майна - у 1377.
Нещодавно стало відомо, що мер Сум Олександр Лисенко був затриманий за хабарництво. Його арештували під час отримання 1,4 млн грн. Загалом йому мали передати 2,1 млн грн. Чиновник хотів заробити на вимаганні грошей від компанії, яка займається побутовими відходами. У разі відмови підприємців платити, їм погрожували перешкодами у веденні бізнесу.
Суддя з Київщини, який вимагав 4 тис. доларів також був затриманий. Він вимагав хабар у сторони судового процесу за винесення "правильного рішення". Його затримали працівники СБУ та НАБУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.