Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зловмисник планував винести рішення на користь позивача, однак цьому завадили правоохоронці
Суддя з Київщини вимагав 4 тис. доларів хабаря за винесення "правильного рішення" під час засідання. Однак зловмисника вдалось викрити "на гарячому". Під час отримання другого траншу до співробітника суду завітали НАБУ та СБУ.
Хабар суддя отримав від представника однієї зі сторін. Чоловік обіцяв ухвалити рішення на користь неї у цивільній справі. Тепер йому загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це 27 вересня повідомила Служба безпеки України.
Як повідомили силовики, мова йде про суддю Броварського міськрайонного суду Київської області. Хабар для нього був розділений на два транши - 1 тис. доларів та 3 тис. доларів. Після отримання першої частини почався пошук додаткових доказів у цивільній справі, а після другої мало бути прийняте рішення про стягнення боргу на користь позивача.
"Наразі судді повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Під час обшуків у нього вилучено розфасовані в різні конверти 15 600 доларів США. Тривають слідчі дії, вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного заходу", - йдеться у повідомленні.
Влітку екс-очільник Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус був засуджений до 10 років увʼязнення по справі про отримання 150 тис. доларів хабаря. Відповідний вирок виніс Вищий антикорупційний суд у середу, 14 червня.
А 15 травня 2023 року тодішнього голову Верховного суду Всеволода Князєва викрили на хабарі в $2,7 мільйони. Хабар, за даними слідства, був повʼязаний з рішеннями на користь олігарха Жеваго у справі про Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат. Наразі Князєв знаходиться у СІЗО, однак 26 вересня йому вже втретє зменшили суму застави - до 45 млн грн.
Також нещодавно було завершено розслідування стосовно голови Державної судової адміністрації України Олексія Сальнікова. Матеріали справи стали відкритими 18 вересня. Підозрюваного звинуватили у підбурюванні до надання хабаря суддям Верховного суду. Він обіцяв компанії, що рішення суду буде на її користь.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.