Головна
Бізнес
Авто
12:46, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні змінили алгоритм отримання посвідчення водія.Відтепер можна вибрати автошколу, прослухати теоретичний курс лекцій та отримати в автошколі свідоцтво про проходження теоретичної підготовки, яке чинне 1 рік.При цьому внутрішнього іспиту немає. Після цього скласти теоретичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС. Про це повідомляєз посиланням наМіністерство внутрішніх справ України. Для практичних занять можна обрати будь-яку іншу автошколу у бажаному місті. Після навчання скласти внутрішній практичний іспит і отримати свідоцтво про завершення практичної підготовки водіїв у автошколі, яке дійсне 2 роки. І знову ж таки у будь-якому сервісному центрі МВС можна скласти практичний іспит та отримати посвідчення водія. Нагадаємо,біженцям дозволили користуватися національним водійським посвідченняму ЄС. Крім того,дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області. Такожписав, чимвідрізняється українське посвідчення водіявід міжнародного. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Україні змінили алгоритм отримання посвідчення водія

Читать на русском
В Україні змінили алгоритм отримання посвідчення водія

Роз'яснення Міністерства внутрішніх справ України

В Україні змінили алгоритм отримання посвідчення водія. Відтепер можна вибрати автошколу, прослухати теоретичний курс лекцій та отримати в автошколі свідоцтво про проходження теоретичної підготовки, яке чинне 1 рік. При цьому внутрішнього іспиту немає. Після цього скласти теоретичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України

Для практичних занять можна обрати будь-яку іншу автошколу у бажаному місті. Після навчання скласти внутрішній практичний іспит і отримати свідоцтво про завершення практичної підготовки водіїв у автошколі, яке дійсне 2 роки. І знову ж таки у будь-якому сервісному центрі МВС можна скласти практичний іспит та отримати посвідчення водія.

Нагадаємо, українським біженцям дозволили користуватися національним водійським посвідченням у ЄС. Крім того, українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області.

Також Інформатор писав, чим відрізняється українське посвідчення водія від міжнародного.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.