Головна
Бізнес
Авто
17:21, 1 Липня
Информатор UA

Интро

Національне посвідчення водія і міжнародне посвідчення водія це два різні документи.Здійснювати обмін посвідчення водія не обовязково, це за бажанням. Про це повідомляє Інформаторз посиланням наГоловний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України. Національне посвідчення водія видається після складання іспитів. Міжнародне фактично є перекладом декількома мовами інформації національного посвідчення, видається додатково до нього та окремо від національного не діє. Чи обовязково обмінювати національне посвідчення водія на нове Обмінювати національне посвідчення водія необхідно лише, якщо ви плануєте виїжджати за кордон, а ваше водійське не відповідає міжнародній конвенції. Наприклад, не містить дату закінчення, терміну дії. Всі зразки українських посвідчень водія дійсні на території України і змінювати їх не потрібно. Але можна за бажанням.Що ж до міжнародного посвідчення водія то його необхідно отримувати для виїзду до країн, які є підписантами Женевської конвенції, зокрема, Австралія, Японія, США, Індія. І видається воно на підставі національного, на 3 роки (має вигляд паперової книжки). Перелік документів, які потрібні для обміну посвідчення: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Зазначимо, що на окупованих територіях, укабінеті водія не можна обміняти посвідчення. Це можливо зробитилише на безпечній частині України. Щойно територію буде деокуповано, сервісні центри МВС там знову запрацюють. Нагадаємо,дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропускуЛьвівської області. Крім того, українськепосвідчення водія адаптували до документів ЄС. Такожяк оформити поліс автоцивілки. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна Заголовне фото: з відкритих джерел

Чим відрізняється українське посвідчення водія від міжнародного

Читать на русском
Чим відрізняється українське посвідчення водія від міжнародного

Багато хто плутає національне посвідчення водія з міжнародним

Національне посвідчення водія і міжнародне посвідчення водія — це два різні документи. Здійснювати обмін посвідчення водія не обов’язково, це за бажанням.  

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України.

Національне посвідчення водія видається після складання іспитів. Міжнародне — фактично є перекладом декількома мовами інформації національного посвідчення, видається додатково до нього та окремо від національного не діє.

Чи обов’язково обмінювати «старе» національне посвідчення водія на нове

Обмінювати національне посвідчення водія необхідно лише, якщо ви плануєте виїжджати за кордон, а ваше водійське не відповідає міжнародній конвенції. Наприклад, не містить дату закінчення, терміну дії. Всі зразки українських посвідчень водія дійсні на території України і змінювати їх не потрібно. Але можна за бажанням.Що ж до міжнародного посвідчення водія — то його необхідно отримувати для виїзду до країн, які є підписантами Женевської конвенції, зокрема, Австралія, Японія, США, Індія. І видається воно на підставі національного, на 3 роки (має вигляд паперової книжки).

Перелік документів, які потрібні для обміну посвідчення:

  • паспорт громадянина України,
  • ідентифікаційний код,
  • посвідчення водія.

Зазначимо, що на окупованих територіях, у кабінеті водія не можна обміняти посвідчення. Це можливо зробити лише на безпечній частині України. Щойно територію буде деокуповано, сервісні центри МВС там знову запрацюють. 

Нагадаємо, українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області. Крім того, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС.

Також Інформатор писав, як оформити поліс автоцивілки

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.