Головна
Бізнес
Авто
11:21, 29 Червня
Информатор UA

Интро

Цими днями перед пунктами пропуску на вїзд в Україну утворилися черги з автомобілів, які ввозять для розмитнення.Аби скоротити час очікування змінили формат роботи пунктів пропуску. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наЛьвівську митницю. Відтепер транспортні засоби пропускатимуть на територію України у всіх автомобільних пунктах пропуску. Крім того, у пунктах пропуску "Краківець Корчова" і "Рава-Руська Гребенне" збільшили кількість працівників митниці. Також внесено зміни в графік роботи митного поста "Городок", де оформляють та реєструють транспортні засоби. "29 і 30 червня роботу підрозділів митного поста "Городок" продовжили до 23:00. Такий формат роботи триватиме до кінця червня", зауважив виконуючий обов'язки начальника Львівської митниці Данііл Меньшиков. Ранішеписав, що на кордонах України кілометрові черги з авто. Ми також розповідали, як українці переганяють авто з ЄС під час війни. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області

Читать на русском
Українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області

Львівська митниця працює до 23:00

Цими днями перед пунктами пропуску на в’їзд в Україну утворилися черги з автомобілів, які ввозять для розмитнення. Аби скоротити час очікування змінили формат роботи пунктів пропуску. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Львівську митницю.

Відтепер транспортні засоби пропускатимуть на територію України у всіх автомобільних пунктах пропуску. Крім того, у пунктах пропуску "Краківець – Корчова" і "Рава-Руська – Гребенне" збільшили кількість працівників митниці.

Також внесено зміни в графік роботи митного поста "Городок", де оформляють та реєструють транспортні засоби.

"29 і 30 червня роботу підрозділів митного поста "Городок" продовжили до 23:00. Такий формат роботи триватиме до кінця червня", – зауважив виконуючий обов'язки начальника Львівської митниці Данііл Меньшиков.

Раніше Інформатор писав, що на кордонах України кілометрові черги з авто. Ми також розповідали, як українці переганяють авто з ЄС під час війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.