Головна
Бізнес
Авто
07:39, 8 Липня
Информатор UA

Интро

Депутати Європейського парламенту дозволили українським біженцям користуватися національним водійським посвідченням. Його не треба обмінювати на європейське. Про цена сайті Європарламенту, передаєІнформатор. "За" проголосував 561 депутат, 6 проти, ще 5 утрималися.Тепер рішення має затвердити Рада ЄС, воно набуде чинності через пять днів після його публікації в Офіційному журналі ЄС. Відтепер українцям, які виїхали через війну до ЄС та отримали статус тимчасового захисту, не потрібно обмінювати своє посвідчення на європейські водійські права або складати повторний іспит. Якщо посвідчення водія викрадуть, або біженець його втратить, у Євросоюзі зможуть видавати нові європейські водійські права за умови, що людина підтвердить, що мала чинне водійське посвідчення в Україні, а також надати довідку про готовність сідати за кермо. Українські біженці, які працювали водіями вантажівок і автобусів, зможуть підтвердити у ЄС їхні сертифікати професійної придатності, видані в Україні, після проходження короткого курсу навчання та іспиту. Нагадаємо,українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Крім того, українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області. Також Інформатор писав, чим відрізняється українське посвідчення водія від міжнародного. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: Уніан

Українським біженцям дозволили користуватися національним водійським посвідченням у ЄС

Читать на русском
Українським біженцям дозволили користуватися національним водійським посвідченням у ЄС

Депутати Європарламенту підтримали відповідний проєкт і тепер його має затвердити Рада ЄС

Депутати Європейського парламенту дозволили українським біженцям користуватися національним водійським посвідченням. Його не треба обмінювати на європейське.

Про це йдеться на сайті Європарламенту, передає Інформатор.

"За" проголосував 561 депутат, 6 — проти, ще 5 утрималися. Тепер рішення має затвердити Рада ЄС, воно набуде чинності через п’ять днів після його публікації в Офіційному журналі ЄС.

Відтепер українцям, які виїхали через війну до ЄС та отримали статус тимчасового захисту, не потрібно обмінювати своє посвідчення на європейські водійські права або складати повторний іспит. Якщо посвідчення водія викрадуть, або біженець його втратить, у Євросоюзі зможуть видавати нові європейські водійські права за умови, що людина підтвердить, що мала чинне водійське посвідчення в Україні, а також надати довідку про готовність сідати за кермо.

Українські біженці, які працювали водіями вантажівок і автобусів, зможуть підтвердити у ЄС їхні сертифікати професійної придатності, видані в Україні, після проходження короткого курсу навчання та іспиту.

Нагадаємо, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Крім того, українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області.

Також Інформатор писав, чим відрізняється українське посвідчення водія від міжнародного.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: Уніан

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.