“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Якщо один із батьків, платник аліментів, проживає в іншій країні, це не звільняє його від обов'язку утримувати свою неповнолітню дитину
В Україні розмір аліментів на дитину збільшили з 30% до 50% прожиткового мінімуму. Йдеться про додаткові обов'язки, які покладаються на інших членів сім'ї та родичів дітей.
Відповідне рішення ухвалили на засіданні Верховної Ради, передає Інформатор.
Документ встановлює єдиний мінімальний розмір аліментів не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Наразі такий розмір становить не менше 30%. Якщо батьки з поважних причин не в змозі утримувати своїх дітей, обов'язок покладається на інших членів сім'ї та родичів (бабуся та дідусь, брат та сестра, мачуха та вітчим). У свою чергу, розмір аліментів для дітей, який може бути стягнутий з інших членів сім'ї та родичів, не може бути меншим за 557 гривень для дітей віком до 6 років та 695 гривень для дітей від 6 до 18 років.
Зазначимо, що з 1 грудня минулого року в Україні збільшився розмір аліментів на дітей. Для дітей віком до 6 років він становить 1 050 гривень, для дітей від 6 до 18 років – 1 309 гривень.
Нагадаємо, у Полтавській області матір змусили виплатити повнолітньому синові 115 тисяч гривень аліментів. Крім того, за несплату аліментів у Вінниці хотіли покарати небіжчика.
Також Інформатор писав, кого в Україні можуть позбавити батьківських прав і за що.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Головне фото: vcredite