"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Українці намагалися продати азійським замовникам авіаційний прилад з Мотор Січ вартістю близько 2 млн грн
В Україні затримали чоловіків, які намагалися вивезти за кордон запчастини до військових гелікоптерів, в тому числі й до авіадвигунів. Ці комплектуючі раніше були викрадені з підприємства "Мотор Січ". Їх підозрювані продавали, зокрема, через територію невизнаного Придністров'я.
Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора. Зазначається, що в результаті комплексних заходів у Харківській, Запорізькій, Одеській та Київській областях правоохоронці викрили трьох чоловіків, які незаконно вивозили з України товари військового призначення. Організатором схеми виявися комерсант з Харкова.
За даними слідства, затримані причетні до викрадення з підприємств оборонно-промислового комплексу України комплектуючих до авіаційної техніки та їх подальшої продажі за кордоном. Зокрема, підозрювані намагалися продати азійським замовникам авіаційний прилад вартістю близько 2 млн грн. Раніше його викрали з вітчизняного промислового авіагіганта "Мотор Січ".
"Цей прилад є невід'ємною частиною новітнього українського авіаційного двигуна, яким комплектуються китайські надзвукові навчально-бойові літаки", - йдеться в повідомленні Офісу генпрокурора.
Також чоловіки намагалися продати автоматичний радіолокаційний блок до винищувачів МіГ-29, який зокрема призначений для розпізнавання літаків в режимі "свій-чужий" з боку систем ППО. А на території Одеської області правоохоронці не дозволили вивезти до однієї з країн Східної Азії через територію так званої "Придністровсьої Молдавської Респубілки" українських комплектуючих до військових гелікоптерів.
В результаті трьом громадянам України повідомили про підозру у готуванні до порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю (ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 333 КК України). Триває повне та всебічне розслідування щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до цієї схеми.
Наприкінці жовтня СБУ спільно з Офісом генерального прокурора завершила розслідування та передала до суду обвинувальний акт щодо експрезидента АТ "Мотор Січ" В’ячеслава Богуслаєва. За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів та запчастин до них до рф.
Отриману продукцію загарбники використовували для виробництва та ремонту ударних гвинтокрилів, які масово застосовували для повномасштабного вторгнення в Україну. Також встановлено, що у квітні 2022 року ексочільник "Мотор Січ" навмисно заблокував поставку гелікоптера для потреб Головного управління розвідки Міноборони України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.