“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Авіакомпанії зможуть вільно планувати будь-які маршрути
В Україні удосконалять аеронавігаційну систему зі зміною світової концепції повітряного простору. Остання змінюється через зростання кількості авіамаршрутів у всьому світі. Так, в нашій країні з'явиться концепція повітряного простору вільних маршрутів (Free Route Airspace, FRA).
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Avianews. .
У концепції повітряного простору вільних маршрутів авіакомпанії зможуть вільно планувати будь-які маршрути з урахуванням потреб.
Користувачі зможуть прокладати свої маршрути від однієї точки до іншої або через проміжні точки без використання фіксованої мережі маршрутів.
Звичайно, українським авіакомпаніям таки доведеться враховувати обмеження на використання окремо взятих частин повітряного простору під відповідальністю нашої країни.
З 2 грудня 2021 року запровадили цілодобовий FRA у всьому районі відповідальності Одеського диспетчерського центру, включаючи повітряний простір над відкритим морем Сімферопольського району польотної інформації.
Також запроваджено повноцінний цілодобовий регіональний FRA у рамках відповідальності Дніпровського, Київського та Львівського диспетчерських центрів.
До кінця 2021 року в районах відповідальності понад 45 диспетчерських центрів запровадять FRA хоча б частково. Тут почнуть з обмеженого впровадження – вночі – з поступовим розширенням.
Що дає FRA:
Для авіакомпаній використання FRA означає:
Для довідки. Світова аеронавігаційна система (FRA) – це чітке планування використання повітряного простору, організація повітряних потоків, безпека польотів. Повністю зміниться до 2050 року.
Повітряний простір вільних маршрутів – це стійкий елемент структури повітряного простору країни, визначений у вертикальних та горизонтальних межах.
Раніше Інформатор повідомляв, куди можна полетіти з України на зимові свята і що для цього потрібно.
Також ми писали, що в ООН анонсували втрату світовим туризмом у 2021 році двох трильйонів доларів через пандемію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .