Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Він вестиметься в електронній формі та державною мовою
Рада національної безпеки та оборони затвердила положення про реєстр олігархів, а президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів його у дію.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на указ.
«Ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 29 червня «Про затвердження положення про реєстр осіб, які мають значну економічну і політичну вагу в суспільному житті (олігархів), порядок його формування та ведення» - сказано в повідомленні.
Так, положення зокрема визначає порядок формування і ведення реєстру олігархів. Він вестиметься в електронній формі та державною мовою. При цьому реєстр є публічним, але туди не вноситься інформація, яка містить державну таємницю, або є службовою. А внесені до реєстру відомості не можуть бути визнані конфіденційними.
Цей реєстр може створюватись і вводитись в експлуатацію поетапно, зокрема модульно, відповідно до пріоритетності завдань та доступності ресурсів. Також у рішенні РНБО зазначено порядок внесення відомостей про олігархів. Вони включатимуть ПІБ, дату і місце народження, ідентифікаційні дані, реквізити паспортів та інше, а також обґрунтування для визнання особи олігархом.
Відзначимо, що якщо людина потрапляє до цього реєстру, йому заборонено прямо або побічно фінансувати політичні партії та брати участь у великій приватизації. Особи, включені до реєстру, будуть зобов'язані подавати декларацію — так само, як особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. "Вийти" з реєстру олігархів можливо. Рішення про виключення людини приймає РНБО на підставі заяви олігарха і поданих ним документів на підтвердження відсутності ознак, зазначених у законі.
Нагадаємо, ЄС заморозив активи російських олігархів майже на 13 млрд євро. Крім того, українських олігархів контролюватимуть за кордоном.
Також Інформатор писав, що майже половина мільйонерів через війну може виїхати з України до кінця року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.